ConnectTechData

SecureX platformunun XDR yetenekleriyle EPP ve EDR’nin ötesine geçin!

Hibrit iş gücü, şirketlerin ağına ve kaynaklarına kesintisiz bir hız deneyimi kazandırır. Bu deneyimle de tutarlı ve güvenli erişimi destekleyebilirler. Cisco Meraki sayesinde ise şirketler; sınıfının en iyisi bulut öncelikli teknolojisi ile hibrit iş gücü için her ağ deneyimi optimize eder, güvenli hale getirir ve bağlanmayı kolaylaştırır.

Cisco Duo’nun cihaz aracı olmadan ve güvenli uzaktan erişimi ile SS0 olanağı sağlayarak neler yapabileceğini biliyor musunuz? 

Uç noktalarınızı her tehdide karşı savunmak için kolay kuruluma sahip, tehdit algılama ve yanıt verme sistemini kapsarken güvenli kullanıcı erişimini destekler.

Cisco Umbrella ise kullanıcıların gittiği her yerde internetteki tehditlere karşı ilk savunma hattını sağlayan bir Güvenli İnternet Ağ Geçidi’dir. Umbrella, Cisco’nun SASE mimarisinin merkezinde yer alan, bulutta yerel ve çok işlevli güvenlik hizmetidir.

Güvenlik duvarını, güvenli web ağ geçidini, DNS katman güvenliğini, bulut erişim güvenlik aracısını birleştirir ve tehdit istihbaratı çözümlerini tek bir bulut hizmetinde toplayarak her ölçekteki işletmenin ağlarını güvence altına alınmasına yardımcı olur.

Cisco Umbrella; daha fazla kuruluşun doğrudan internet erişimini sağlamasının aksine, dolaşımdaki korumayı kullanıcılara ve şube ofislerinde genişletmeyi kolaylaştırır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish