HaberlerMANŞET
Trend

Engellerden kaçınan yeni iRobot Roomba j7 ve j7+ tanıtıldı

Roomba j7 Akıllı Robot Süpürge iRobot, kişiselleştirilmiş temizlik programları ile uyum sağlayarak kişiye özel temizlik önerileri sunuyor.

Pandemi ile hayatımızda önemi artan teknoloji ve hijyen, üretim yapan markaların da gündem maddesi haline geldi. Akıllı robot süpürge iRobot’un ürünleri ise dünya genelinde 40 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor. iRobot aynı zamanda veri güvenliğine olan bağlılığı ile güvenilir TÜV Sertifikasyonu alan dünyadaki ilk şirket.

Yeni tanıtılan Roomba j7 da PrecisionVision yön bulma özelliği sayesinde gereken yerlere gidiyor. Gerekmeyen yerlerden ise uzak duruyor ve evlere uyum sağlıyor. Roomba j7 evcil hayvan atıkları, çorap ve kablo gibi engelleri algılayarak bu engellerden kaçınıyor. Genius teknolojisi sayesinde, algıladığı engelleri Türkçe dil destekli iRobot Home uygulaması aracılığıyla iletiyor ve kullanıcısına bu engelle bir sonraki karşılaşmasında ne yapması gerektiğini soruyor.

Genius destekli kişiselleştirilmiş temizlik programları

iRobot, kişiselleştirilmiş temizlik programları ile kullanım alışkanlıklarına uyum sağlayarak, kişiye özel temizlik önerileri sunuyor. iAdapt 3.0 Navigasyon sistemi ile 10 kata kadar harita kaydetme özelliğine sahip Roomba j7, ayrıca kaydedilen haritalarda belirlenen yasaklı bölgelere girmiyor. AeroForce temizleme sistemi, hava akışını dönen fırçalar arasındaki dar alana yoğunlaştırıyor ve daha güçlü bir vakum etkisi yaratıyor. Roomba j7+ toz haznesinde topladığı tozları da CleanBase Otomatik Kir Boşaltma İstasyonuna aktarıyor.

iRobot 2022’de cirosunu yüzde 50 artırmayı hedefliyor

İRobot’un dünya genelinde daha çok orta ve üst segmentte başarılı olduğunu söyleyen iRobot Türkiye Ülke Müdürü Murat Köse: “Bu yıl ve 2023’te Türkiye’de de bu iki segmentteki modellere odaklanmayı ve böylece 50 milyon TL olan 2021 ciromuzu, 2022’de yüzde 50 artırmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish