Haberler

OnePlus, yeniliklerle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor

Oppo, ColorOS 12'yi tanıtacağı sonbahar ürün lansmanı etkinliğine hazırlanıyor. Yeni güncelleme Çin'deki OnePlus cihazlarına da gelecek, ancak bir yetkili şirketin yeni bir şey duyurmayı da planladığını açıkladı. Açıklamanın yarın yapılması planlanıyor.

Haber, Çinli bir mikroblog sitesi olan Weibo hesabında haberi paylaşan OnePlus’ın Operasyon Direktörü Liu Fengshuo’dan geldi. Daha önce üst düzey yetkili, Hasselblad ile ilişkisinin bir ODM anlaşması değil, derinlemesine bir iş birliği olduğunu belirtmişti. Ayrıca, o zamanlar şirketin dört gözle bekleyeceği bir şey için hazırlandığını ve bu ayın sonunda geleceğini de belirtmişti.

Başka bir blogger, Eylül ayının yarısının çoktan geçtiğini ve şirketin hali hazırda duyuruyu ne zaman yapacağına dair bir haber olmadığını belirtti. COO açıklamanın yarın, yani 17 Eylül’de olacağını söyledi. Ne yazık ki, bununla ilgili açıklanan bir bilgi yok. Ancak Çinli akıllı telefon üreticisinin bilinen kamera lensi üreticisiyle ortaklığıyla ilgili yeni bir şey olabilir.

OPPO küresel pazarda Samsung, Xiaomi, Apple gibi firmaların önüne geçmeyi amaçlıyor. Bu sebeple cihazlarına en kısa sürede en yeni güncellemeleri getirmeye çalışıyor. Bu yeni güncellemeler ve yenilikler kullanıcılarını kendi bünyesinde tutma arayışında diyebiliriz. Yarınki bir nevi lansmanın da bu hedeflere paralel bir şekilde yeni özelliklerin tanıtılması hedefleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish