Haberler

Oracle OpenWorld 2016’da “bulut deneyimi” tartışılacak

Oracle, 141’den fazla ülkeden gelen binlerce müşteriyi, yüzlerce iş ortağını ve milyonlarca çevrimiçi katılımcıyı Oracle OpenWorld 2016’da ağırlıyor. 

22 Eylül’e kadar sürecek bu yılki en üst düzey “bulut deneyimi” temalı etkinlikte alanında zirvede yer alan teknoloji uzmanları, dünya liderleri ve yenilikçileri, teknolojinin geleceği ve yaşam ve çalışma şeklimiz üzerindeki etkileri hakkındaki fikirlerini paylaşıyorlar. Aralarında kitapları çok satanlar arasında yer alan eğitimci Adam Grant’in de bulunduğu düşünürlerin, Moody’s’ten Mark Zandi gibi tanınmış ekonomistlerin ve Stephanie Cutter ve Mike Murphy gibi önemli politika stratejistlerinin de yer aldığı vizyonerler etkinliğin önemli konukları arasında yer alacak.

Oracle’ın düzenlediği karşılama etkinliğinde ise rekorlar kıran performans sanatçıları Gwen Stefani ve Sting AT&T Park’taki sahnede özel bir konser verecek.

Oracle’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve Baş Teknoloji Yöneticisi Larry Ellison, Oracle’ın yeniliklerinin kurumsal bulut bilişimi nasıl dönüştürdüğüne dair ana sahnede yapacağı konuşmayla etkinliği başlatırken BT’nin geleceğine yönelik görüşlerini de paylaşacak. Hafta boyunca Ellison, Oracle CEO’su Safra Catz, Oracle CEO’su Mark Hurd ve Oracle Ürün Geliştirme Başkanı Thomas Kurian, teknoloji ve iş dünyasının en önemli isimlerinden bazılarıyla birlikte günümüzün en kritik konularını tartışacak.

Oracle OpenWorld 2016, müşterilerimizin başarısına odaklanıyor,” diyor Oracle’ın Pazarlamadan Sorumlu Yöneticisi Judy Sim. Yaklaşımımız her zaman katılımcılara öncelik vermek ve bunun için de konferansın her bir unsurunun öğrenimi geliştirmesini, ağ kurma çalışmalarını zenginleştirmesini, yenilikleri desteklemesini ve müşterilerimiz ve iş ortaklarımızı biraraya getirmesini amaçlıyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish