Haberler

Pisano Yazılım Kampı genç yazılımcıları çağırıyor

2014 senesinde 4 genç bilgisayar mühendisi girişimci tarafından kurulan Pisano, sahip olduğu yazılım ekibi yönetiminde, sektöre yeni yazılımcılar kazandırmak için kolları sıvadı.

Pisano ekibi ve sektöründe lider kuruluşlardan gelecek konuk eğitmenlerden 6 hafta boyunca ücretsiz eğitim alacak olan adaylar, bir ön eleme ile belirlenecek. Web tabanlı geri bildirim uygulamalarının yaratıcısı Pisano’nun eğitmenleri ile 6 hafta boyunca kendini geliştirme imkanı bulacak adaylar, programın sonunda ayrıca ekibin bir parçası olma şansını yakalayacak.

Pisano Yazılım Geliştirme Ekip Lideri Ömür Turan konu ile ilgili olarak: “Günümüzün gözde meslek alanları arasında gösterilen ‘Yazılım’, genç yeteneklere hala doymamış durumda ve bu alandaki ihtiyaç her gün daha da artıyor. Pisano olarak hem sektöre olan vefa borcumuzu ödemek hem de genç yeteneklere fırsat yaratarak ekibimizi daha da güçlendirmek istiyoruz. Hedefimiz Pisano Yazılım Kampı’nı her yıl tekrarlayarak geleneksel hale getirmek” dedi. Kamp için son başvuru tarihi, 15 Haziran 2016

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish