Haberler

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK ÇEVİRİMİÇİ TEKNOLOJİ FESTİVALİ: ISTANBUL TECH WEEK 2021 2-5 KASIM’DA!

Teknoloji ekosisteminin tüm oyuncularını tekrar bir araya getirecek olan online etkinlikler serisi İstanbul Tech Week 2021, katılımcılarını ücretsiz ağırlayacak.

Geçtiğimiz yıl 83 farklı oturum ve 135 konuşmacı ile 30.000’in üzerinde izleyiciyi ağırlayan Istanbul Tech Week, bu sene de teknolojiye ilgi duyan, teknolojiyi takip eden ve bu alanda çalışan farklı sektör ve seviyelerden katılımcıları “teknoloji” şapkası altında, 2-5 Kasım tarihleri arasında, online ve ücretsiz olarak bir araya getirecek.

Istanbul Tech Week 2021 haftanın ilk günü gerçekleşecek smartcon sahnesinde, Oxia Palus, Kurucu Ortağı Anthony Bourached’ı ilk kez Türkiye iş ve teknoloji dünyası ile buluşturacak!

Anthony, Picasso, Leonardo Da Vinci gibi ünlü ressamların bazı tablolarında gizli kalmış olan eserleri Sinirsel Stil Transferi Algoritmasından yararlanarak nasıl ortaya çıkardıklarını anlatacak. Xray, Yapay Zeka ve 3D printing teknolojilerinin de içerisinde yer aldığı 5 adımlık bu teknoloji serisi ile, ünlü ressamlara ait bu tablolar teknoloji ile yeniden hayat bulmuş oluyor.   

Konu bazlı sahneler, çalıştaylar, yarışmalar, konferans serileri, smartcon zirvesi…

Yapay Zeka, Siber Güvenlik, Bulut Bilişim, Spor, Sağlıklı Yaşam ve Teknoloji, NFT Yatırımcılığı, Fintech, Yeni Nesil Mobilite, Robotik ve Otomasyon, Türkiye ve Londra Yatırım ve Girimcilik Ekosistemi, Yeni Nesil Pazarlama vb. başlıkların teknolojinin liderleri ve öncüleri ile canlı olarak tartışılacağı odaklı sahnelerde katılımcılar, interaktif olarak sorularını yöneltme fırsatı yakalayacak.

Hafta boyunca katılımcılar, Murat Erkan (Turkcell,CEO) ’dan Hakan Aran (İş Bankası,Genel Müdür) ‘a , Orhun Ene (Türkiye Basketbol A Erkek Milli Takım Baş Antrenörü)’den Acar Baltaş (Baltaş Grubu Kurucusu, Psikolog) ‘a 100’ü aşkın ilham verici ismi dinleme olanağı bulacak. 

Istanbul Tech Week boyunca global ve yerel kanaat önderleri, teknoloji üreticileri, karar vericiler, teknoloji yatırımcıları ve girişimcileri, sektörün önde gelen stk ve platformları ile bir araya gelecek olan teknoloji meraklıları, zihin açan gerçek uygulamaları sahiplerinden dinleyerek, bugünün ve yarının teknolojisine şahitlik edecek.

Türkiye’nin ilk ve tek online teknoloji haftası Istanbul Tech Week’te buluşmak dileğiyle!

IstanbulTechWeek’e ücretsiz kaydolmak için: www.istanbultechweek.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish