İnceleme

Anker SoundCore R100

Anker SoundCore R100 kulak içi kulaklığı fiyat-performans açısından değerlendirdik. Cihazda en dikkat çeken özelliklerden biri Hall sensör teknolojisi…

Türkiye’de satışa sunulan Anker’in yeni kulaklığı Anker SoundCore R100, rahat kullanımı ve kulağa tam oturan ergonomik yapısıyla dikkat çekiyor. Kulak içi Bluetooth kulaklık, kompakt tasarıma sahip ve küçük boyutu sayesinde kolay şekilde taşınabiliyor.

Kulaklıkta kuşkusuz en çok dikkat çeken özelliklerden biri ilgili cihazlara çok kısa sürede bağlanabilmesi. Zira SoundCore R100, Hall sensör teknolojisi sayesinde telefon, tablet ve bilgisayarlara üç saniye gibi kısa sürede bağlanabiliyor. SoundCore R100’ün aynı zamanda cihazlara otomatik bağlanabilme özelliğine sahip olduğu için kutusunun kapağını açtığınız anda direkt ilgili cihaza bağlanabiliyor.

Tüm bunların yanında öne çıkan özelliklerden biri de cihazın su geçirmez özelliği. Kulaklık, IPX5 sertifikası sayesinde su sıçramalarına karşı dayanıklı. İstenmeyen gürültüleri engellemek için iki farklı mikrofon barındıran kulak içi kulaklık ile tam doluyken 6,5 saate kadar görüşme yapabilir, müzik dinleyebilirsiniz. Cihazın şarjını tam doldurmak için ise 1,5 saate ihtiyacınız olacak.

BassUp özelliği ile bas yoğunluğunun daha iyi hissedildiği cihazda, ses çıkışı da özellikle telefon görüşmelerinde üst noktaya ulaşıyor. Üç farklı kulaklık ucuyla gelen cihaz, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuyor.

399 TL fiyat etiketine sahip kulaklık, fiyat- performans açısından düşünüldüğünde oldukça etkili bir kulaklık diyebiliriz.

Bluetooth versiyonu: 5.0

Kulaklık tipi: TWS

Kullanım tipi: Kulak içi

Suya dayanıklılık: IPX5 sertifikası

Pil: 6,5 saat

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
tr_TRTurkish