İnceleme

Kingston XS2000 Harici Disk

Süper hızlı, kolay bağlanabilir ve tam taşınabilir harici disk…

Harici diskler çoğu zaman hayat kurtarıcı olabiliyor. Bireysel kullanımda dosyaları taşımak ya da saklamak için çoğu zaman harici sabit diskler kullanıyoruz. En büyük sorun ise disklerin yavaş olması ve mutlaka çalışmak için veriyi tekrar bilgisayara aktarmak zorunda oluşumuz.

Mesela 4K video videonuz var ve biçimlendirmek istiyorsunuz. Notebookunuz süper hızlı bir SSD ile çalışırken, USB portundan bağladığınız 5200 rpm hızındaki harici sabit disk size türlü işkenceler yaşatabiliyor. Kingston tarafından piyasaya sürülen XS2000 SSD disk bu sorunları kökten yok ediyor.

2 TB kapasiteli olan disk USB Type C portuna sahip. Dolayısıyla iki ucu da USB Type C olan bir kablo ile bilgisayarınıza, tabletinize, akıllı telefonunuza veya TV’nize bağlıyorsunuz. Hatta benim için doğrudan canlı yayın cihazınıza bağlayıp kayıt da yapabilirsiniz. Ancak farklı olan tek özelliği bu değil. XS2000, endüstrinin en yeni standardı olan USB 3.2 Gen 2×2 destekliyor. Yeni nesil notebook ve bilgisayarlarda bulunan bu özel port sayesinde saniyede 2000 MB veri yazıp okumanız mümkün. Yani bilgisayara verileri aktarmadan doğrudan harici disk üzerinden çalışabiliyorsunuz. Aynı zamanda kompakt ve hafif yapısı sayesinde rahatlıkla gömlek cebinizde taşımanız mümkün.

XS2000, profesyonellerin veri depolama, taşıma ve yedekleme ihtiyaçlarını çözen yenilikçi bir ürün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish