Atamalar

Dassault Systèmes’e yeni ülke müdürü atandı

3D tasarım yazılımı, 3D Dijital Modelleme ve Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) çözümleri sunan 3DEXPERIENCE Şirketi Dassault Systèmes, Elif Gürdal’ın yeni Türkiye Ülke Lideri, İş Geliştirme ve Satış Direktörü olarak atandığını duyurdu. Elif Gürdal, 3DEXPERIENCE platformunun benimsenmesi sürecini hızlandırmak ve Dassault Systèmes Türkiye’nin tüm unsurlarının yönetimi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak.

Gürdal’ın, Dassault Systèmes’in Türkiye ofisinin uzun vadeli stratejisini oluşturma ve geliştirme, tüm iş ortaklarıyla ve müşterilerle stratejik ilişkileri güçlendirme, firmanın pazardaki farkındalığını artırma ve yerel seviyede ayak izini genişletme gibi görevleri olacak. Gürdal ayrıca, Dassault Systèmes’in Türkiye Direkt Satış Kanalı’ndan sorumlu olacak ve günümüzün global ekonomisinde etkili bir şekilde rekabet edebilmeleri için müşterilerine, ürünlerini, içeriklerini, hizmetlerini ve çalışma modellerini hızlı bir şekilde dönüştürmelerinde yardımcı olacak.

Elif Gürdal kimdir?

Elif Gürdal, Bilkent Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği (1995) mezunudur ve Boğaziçi Üniversitesi’nden Yönetici MBA (2004) yüksek lisansına sahiptir. Teknoloji sektöründe 20 yıllık bir birikime sahiptir. Türk Telekom,  Borsa İstanbul ve HP’de çok sayıda teknik ve satış pozisyonunda çalışmıştır. Dassault Systèmes’e katılmadan önce Oracle’da Üretim, Perakende ve Dağıtım Sektörü Kıdemli Satış Müdürü görevini yürütmekteydi. Bu görevinde, Türkiye’nin büyük Holdingleri ve Havayolu şirketlerini içeren kurumsal müşteriler için Oracle Teknoloji çözümlerinin satış faaliyetlerini yönetmekteydi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish