Atamalar

Paraşüt’ün yeni Pazarlama Direktörü belli oldu

Bulut tabanlı ön muhasebe programı Paraşüt, pazarlama operasyonunu yeni bir atama ile güçlendirdi. Bu alanda 20 yılı aşkın deneyimi bulunan Gülümser Baran Şen, Paraşüt Pazarlama Direktörü olarak çalışmalarına başladı.

İşletmelerin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmelerini sağlayan bulut tabanlı ön muhasebe programı Paraşüt’ün yeni Pazarlama Direktörü Gülümser Baran Şen oldu. Başta teknoloji ve online oyun olmak üzere farklı sektörlerde 20 yılı aşkın deneyimi bulunan Şen, Paraşüt’ün tüm pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak. 

Gülümser Baran Şen kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Gülümser Baran Şen, Fransa’daki Montpellier Üniversitesi’nde, ‘Çok Uluslu Şirketlerin Pazarlama Stratejileri’ üzerine yazdığı tez ile Pazarlama yüksek lisansını tamamladı. İş hayatına 199 yılında HP’de Pazarlama Uzmanı olarak başlayan Gülümser Baran Şen, sırasıyla Siemens Business Services’te Stratejik Pazarlama Süpervizörü, SuperOnline’da Pazarlama Müdürü, K2Network’te Ülke Müdürü, ProSiebenSat.1 Games’te Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev aldı. 2015 yılında Simurg Technology şirketini kuran Şen, son olarak I-AM Experience Design’da Yeni İş Direktörlüğü görevini üstlendi. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish