Sektörden haberler

Huami artık ‘Zepp Health’ adıyla yoluna devam edecek!

İsmini “Zepp Health Corporation”olarak değiştiren Huami Corporation, gelecek vizyonunu da bu yenilenme ile ileriye taşıyacak.

Huami Corporation hızla değişen/dijitalleşen sağlık sektörü içerisinde Amazfit akıllı saatler başta olmak üzere; giyilebilir akıllı teknoloji ürünleri serisi, dijital sağlık yönetimi ve hizmetleri için Zepp isimli veriye dayalı sağlık çözümlerine güç veren donanım ve yazılım teknolojilerinden yararlanan mobil uygulamayı da kullanıcılara sunuyor. Değişimi ve dönüşümü büyük bir içtenlikle kucaklayan Huami Corporation bu değişimin bir parçası olarak ismini “Zepp Health Corporation”olarak değiştirdi ve gelecek vizyonunu bu yenilenme ile ileriye taşıyor.

Şirketin yeni ismi olan Zepp Health, genişleyen sağlık teknolojisi portföyünü ve endüstriyel sağlık hizmetleri teknolojisindeki büyümesini yansıtıyor. 

Zepp Health Corporation pazar liderlerinden biri olma gücünü Amazfit’in akıllı cihaz donanımları ve Zepp uygulaması ile harmanlanan olağanüstü kullanıcı deneyiminden, güçlü sağlık yönetimi hizmetleri teknolojisinden, saygın uzmanlarından, kendini işine adamış profesyonellerinden ve birinci sınıf kuruluşlarla genişleyen iş ortaklıklarından alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish