Sektörden haberler

Kyocera’ya BLI Summer 2021 A3 Pick ödülü!

Kyocera’nın bu yıl piyasaya sürdüğü A3 renkli çok fonksiyonlu yazıcıları TASKalfa 2554ci ve TASKalfa 3554ci, Keypoint Intelligence - Buyers Lab Summer PICK ödülünün sahibi oldu.

Ofis ürünleri için yılda iki kez verilen Buyers Lab Pick Ödülleri, son altı ayda Keypoint Intelligence laboratuvar testleri kapsamında en iyi performansı gösteren ürünler için veriliyor.

Kyocera, Küçük ve Orta Segment Renkli Cihaz Kategorisinde Kendini Kanıtlamayı Başardı

Keypoint Intelligence A3 Donanım/Üretim Müdür Yardımcısı George Mikolay, ödüle hak kazanan Kyocera ürünleriyle ilgili görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “KYOCERA TASKalfa 2554ci ve TASKalfa 3554ci yaptığımız testlerde gösterdiği olağanüstü dayanıklılık ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecek kapasitede olduğunu gözler önüne serdi.”

Ürünlerin test aşamasında keşfettikleri detaylara da değinen Mikolay, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Ayrıca, ürünler basit tasarımı, sürücü özellikleri ve kullanım paneli sayesinde kullanıcı dostu olmasının yanı sıra, kullanıcının makineye olan mesafesinin önemi olmaksızın yazdırma, tarama ve fotokopi işlemlerini kolayca gerçekleştirmesine olanak veriyor. Renkli iş grafiklerini, renkli fotoğrafları ve metinleri görüntü kalitesi ve renk tonlamaları açısından mükemmel bir kalitede yazdırabilmesi, bu cihazların farklı formatlarda baskı alma konusunda oldukça yetenekli olduğunun bir kanıtıdır.” 

Kyocera, gelişmiş işlevsellik ve güvenilirliği etkileyici eko-kimlik bilgileriyle birleştiren çok fonksiyonlu yazıcılar ve yazıcılar üreterek ofislerdeki dokümantasyon süreçlerini destekliyor. Ayrıca şirket, ofis ortamları konusundaki derin bilgisini kullanarak, doküman iş akışı süreçlerini dijitalleştiren ve otomatikleştiren yazılımların yanı sıra dijital güvenliği, üretkenliği ve verimliliği artıran çözümler de sunuyor. Sunduğu, doküman çözümleri sayesinde şirket, müşterilerinin işletmelerinin büyümesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish