MANŞETTeknoloji

Yeni Nokia Lite kulaklıklar piyasaya sürüldü

Yeni Nokia X, Nokia G ve Nokia C serisi akıllı telefonların lansmanının yanı sıra, H Nokia Lite Earbuds kablosuz kulaklık çiftini duyurdu.

Özellikleri, fiyatı ve kullanılabilirliğine beraber bakalım.

Yeni piyasaya sürülen Nokia Lite Kulaklıklar (BH-205), OnePlus Buds Z ile benzer bir tasarıma sahip. 6 mm sürücülere sahip kulak içi kulaklık başlıkları, cihazlara Bluetooth 5.0 aracılığıyla bağlanıyor.

Ayrıca, kulaklıkların frekans aralığı 20Hz-20KHz’dir. Piyasadaki çoğu TWS gibi, dokunma hareketi kontrollerini de destekliyorlar.

Şirketin 6 saate kadar listeleme süresi sunduğunu iddia ettiği her biri 40mAh pil ile destekleniyor. 400 mAh pil, LED göstergeler ve şarj için USB Type-C bağlantı noktasına sahip şarj kutusunun yanı sıra, kulaklıklar 36 saate kadar dayanacak şekilde derecelendirilmiştir.

Son olarak, Nokia Lite Kulaklıklar (BH-205) iki renkte (Kömür, Kutup Denizi) gelir ve üç farklı boyutta kulak ucu (S, M, L) ve bir USB Tip-C kablosuyla birlikte gönderilir.

Nokia Lite Kulaklıkların Avrupa’daki piyasa fiyatı 39 € olacak. Nisan ortasından itibaren belirli pazarlarda satın alınabilecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish