Avea Arabam uygulaması tanıtıldı

Avea, GSM, iBeacon ve GPS özelliklerini bir araya getirerek aracınızı park ettiğiniz yeri kolayca bulmanızı sağlayan ücretsiz “Avea Arabam” uygulaması kullanıcılarının beğenisine sundu.
Avea Arabam uygulaması araç sahiplerinin araçlarını park ettikleri yeri işaretlemelerini, araçlarına olan uzaklıklarını görmelerini ve araçlarına ulaşabilecekleri en uygun rotayı çizmelerini sağlıyor.
Avea Arabam uygulaması, Android ve iOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlara ücretsiz olarak yüklenerek kullanılabiliyor.

Avea Arabam Uygulaması ile neler yapılabiliyor?

· Park yeri bulunulan konuma göre kaydedilebiliyor ve park yeriyle ilgili notlar alınabiliyor (Kat2, Yeşil Otopark, B73 gibi).
· Bulunulan konumdan park yerine rota çizilebiliyor ve pusula sayesinde aracın bulunduğu yön görüntülenebiliyor.
· iBeacon teknolojisiyle çalışan Aracımı Bul Kiti ile radar ekranından araca ne kadar yaklaşıldığı takip edilebiliyor. Aracın park edildiği konum işaretlenmezse, Aracımı Bul Kiti ile park yeri otomatik olarak kaydedilebiliyor.
· Aracımı Bul Kiti sayesinde aracın park yeri aranırken yaklaştıkça veya uzaklaştıkça radardan takip yapılabiliyor ve istendiği takdirde sesli bildirimler alınabiliyor.
· Avea Arabam uygulamasına yakında en yakın otopark ve benzin istasyonunu bulma, yakıt takibi, kasko ve poliçe takibi ve motorlu taşıtlar vergisini hatırlatma gibi özellikler de eklenecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu