Evernote’un Apple Watch uygulaması tanıtıldı

Apple Watch lansmanında, Apple Watch için özel tasarlanan Evernote uygulaması da tanıtıldı.
Evernote’un Apple Watch uygulaması ile notlar almak, arama yapmak ve saat üzerinden en son oluşturulan içeriklere ihtiyaç olduğunda göz atmak mümkün. Ayrıca hatırlatıcılar kurmak ve listede olmayan öğeleri telefon olmadan da kontrol etmek oldukça basit. Evernote Apple Watch uygulamasıyla, Apple Watch üzerinden bir not okurken, aynı notu iPhone üzerinden okumaya devam etmek de mümkün.
Daha önceki yıllarda da mobil ofis verimliliği yazılımında çalışmalarını sürdüren Mobile Systems, çeşitli Office Suite özelliklerinin Evernote’un popüler Android uygulamasıyla entegrasyonunu duyurmuştu. İki mobil uygulama geliştirici arasındaki bu işbirliği, Android için Evernote’a geliştirilmiş belge görüntüleme ve düzenleme becerileri getirerek, onu hareket hâlinde önemli çalışmalar yapmanın en verimli yollarından biri kılıyor.

Ekli dosyalar olarak kaydedilebiliyor

“İnsanlar modern, çok cihazlı, istediğin yerden çalış yaşam biçimini destekleyen üstün mobil deneyimler arayışında,” diye belirten Mobile Systems CEO’su Stanislav Minchev sözlerine şöyle devam ediyor: “Evernote ve Office Suite kullanıcılarına, istedikleri yerden önemli iş belgelerini hızla düzenlemek, eşitlemek ve güvenli bir şekilde paylaşmak için ihtiyaç duydukları araçları veren bu entegrasyonu sunduğumuz için heyecanlıyız.”
Bugünden itibaren, Android cihazlarda Evernote kullananlar, Evernote notlarına ekli belgeleri, elektronik çizelgeleri, sunumları ve PDF’leri Office Suite Viewer ile görüntüleyebilecek. Evernote Premium ve Evernote Business kullanıcıları Evernote Notlar içindeki bu ekleri, hiçbir ek masraf olmaksızın, OfficeSuite Pro kullanarak, düzenleyebilecek ve kaydedebilecek. Mevcut Office Suite Pro kullanıcıları belgeleri doğrudan Android cihazlarında oluşturabilecek ve tüm cihazlarda eşitleyebilecekleri Evernote’ta ekli dosyalar olarak kaydedebilecek.

Önemli belgeleri düzenlemek parmakların ucunda

Bir Android akıllı telefon ya da tablete kurulu Evernote ve OfficeSuite ile, önemli belgeleri düzenlemek ve güncellemek parmaklarınızın ucunda. Bir Mac ya da PC’de oluşturulan belgeler, elektronik çizelgeler ve sunumlar bir Evernote notuna eklenebilir ve bir Android cihazda Evernote’a eşitlenebilir. Bir Evernote notundaki bir eke dokunarak, o eki OfficeSuite ile görüntülemek üzere açabilirsiniz. Evernote Premium ve Business kullanıcıları da, desteklenen ek türlerinin sağındaki kalem ikonuna dokunarak, dosyaları düzenlemek ve Evernote notuna değişiklikleri kaydetmek için OfficeSuite Pro’yu kullanabilir. Evernote Premium, ekli dosya, elektronik çizelge, sunum ve PDF dosyalarının içindeki herhangi bir metne dayalı arama becerisi sayesinde, gelecekte bu dosyaları bulmayı kolaylaştırıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu