TBD’den şirketlerde mobil dönüşüm semineri

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi, bir zamanların e-dönüşümünü bugün m-dönüşüm olarak yaşamak durumunda olan işletmelerin teknoloji yöneticileri için “Mobil İş ve Kurumlarda M-Dönüşüm” başlıklı bir seminer düzenledi.
Mobil iş yapış şeklinin farklı sektörlerde nasıl yenilikçi tanımlara büründüğü, mobil mecranın yeni bir satış kanalı olarak nasıl kullanıldığı, mobil otomasyonun avantajları ve uygulanış biçimlerinin aktarılacağı seminer, 20 Şubat 2015, Cuma günü, saat 14.00’te Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi’nin Kadıköy’deki salonlarında gerçekleştirilecek.
Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi ve BT Kurumsal Bilgi Sistemleri iş birliğinde düzenlenen Mobil İş ve Kurumlarda M-Dönüşüm Semineri, katılımcılarına mobil teknolojiler, mobil iş ve mobil ticaretin farklı sektörlerde farklı amaçlarla kullanılış biçimlerine ilişkin yeni bakış açıları kazandırmayı hedefliyor.
Mobil İş ve Teknoloji Uzmanı, BT Kurumsal Bilgi Sistemleri Kurucusu Berkan Teksöz’ün konuşmacı olacağı seminer, mobil teknolojileri, mobil iş ve mobil ticaret açılımlarıyla ele alıncak. Teksöz, bir zamanların e-dönüşüm sürecini bugün m-dönüşüm olarak yaşayan / yaşamak durumunda olan kurumların bilgi işlem uzmanları ve yöneticileri ile deneyimlerini paylaşacak. Teksöz ayrıca mobil bayi otomasyonu, mobil iş zekası gibi yepyeni kavramlar konusunda teknoloji profesyonellerini bilgilendirecek, örnekler sunacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu