Univera Mobil Teknolojiler Günü Etkinliği 25 Mart'ta gerçekleşecek

Her yıl heyecanla beklenen Univera Mobil Teknolojiler Günü Etkinliği, bu yıl 25 Mart’ta, İstanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek.
Mobil satış dağıtım ve tedarik zinciri yönetimi konularında hizmet veren Univera, gelenekselleşen Mobil Teknolojiler Günü Etkinliğini bu yıl 14. Kez gerçekleştiriyor. Her yıl farklı birçok sektörden firmanın katılımı ve özel konuklarıyla tüm gün süren etkinlikte, özellikle Univera Müşterilerinin mobil teknolojileri kullanarak satış dağıtım ve saha operasyonlarında nasıl faydalar sağladıklarını anlattıkları bölüm ilgi çekiyor.
Nestle Professional, DO&CO, Sütaş, Efes gibi sektör lideri firmalar, başarı hikayesine dönüşen projelerini ve deneyimlerini aktaracaklar. Aynı zamanda teknoloji dünyasından firmaların stant ve sunumlarıyla yer alacağı etkinlikte, konuklar teknolojinin son trendlerinden de haberdar olacak.
Bu yılın özel konuşmacısı ise Bilardo denince akla gelen, Türkiye ve Dünya’da birden çok Şampiyonluğu bulunan Semih Saygıner olacak. Semih Saygıner, spor kariyerinin yanı sıra yaptığı tek kişilik gösteri ile de bu alanda da başarılı olduğunu kanıtlıyor. Mobil Teknolojiler Günü’nde de “Oyun nasıl kazanılır?” başlığıyla konuklara seslenecek olan Saygıner, marka haline geldiği Bilardo Dünyasında başarıya nasıl ulaştığını anlatacak.

“Çözümlerimizle farklı birçok sektöre hizmet veriyoruz”

Univera Satış ve Pazarlama Direktörü Taner Köseoğlu, etkinlikle ilgili olarak: “Mobil Teknolojiler Günü bizim için kuşkusuz önemli bir etkinlik ama artık öyle bir hal aldı ki katılım taleplerini tarih belli olmadan almaya başlıyoruz. Bu bizim için gurur kaynağı. Çözümlerimizle farklı birçok sektöre hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz projelerin başarı hikayesine dönüşmesi kadar onları diğer profesyonellerle de paylaşmak önemli.
Aslında MTG, etkinliğin ötesinde, firmalar için iş geliştirme planlarını oluşturacak doneleri kazanmalarını sağlayan bir kaynak da oluyor. kendi sektörlerinden ya da farklı sektörlerden firmaların sorunlarını ve çözümlerini detaylı dinleme, fikir alma şansı yakalıyorlar. Örnek projelerle kendi yapılarına en uygun sistemi bulmaları kolaylaşıyor. Bu nedenle farklı birçok sektörden Satış, Lojistik ve IT profesyonelinin de fayda sağladığını düşünüyorum.” diyerek, 14. Mobil Teknolojiler Günü’nün de önceki yıllardaki gibi zengin içerik ve özel konuklarla gerçekleşeceğinin ipucunu verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu