7 gün 24 saat antivirüs desteği

Antivirüs yazılımı konusunda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaya odaklanan ESET Türkiye, telefonla ve online olarak hizmet veren “7/24 ESET Destek“ uygulamasını hayata geçirdi. 2014 yılı başında uygulamaya geçilen destek hattı ile ilgili verilere göre kullanıcılar en çok pazartesi günleri ve öğle yemeğinden önce arıyor.

ESET NOD32 ve ESET Smart Security ürünleriyle Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, 2014 yılı başında antivirüs sektöründe bir ilke imza atarak, hem telefonla hem de online olarak canlı ve kesintisiz hizmet veren ESET Destek hattını devreye soktu. Teknomelek Unite Bilgi Teknolojileri A.Ş. işbirliğiyle gerçekleştirilen bu uygulama ile ESET kullanıcıları artık 0850 221 37 38 numaralı telefondan ürünlerle ilgili 7 gün 24 saat teknik destek ve bilgi alabiliyorlar.

Kullanıcıların %85’i sesli destek istiyor.
ESET Destek hattına Ocak ve Şubat aylarında yapılan aramalar ilginç veriler ortaya koydu. Bu dönemde destek hattına gelen kullanıcıların yüzde 85’i telefonla arayarak sorununa sesli çözüm getirilmesini istedi. Yüzde 15’i ise web üzerinden indirilen ESET Connect hizmetini kullanarak çözüm talep etti. ESET Connect uygulamasıyla ESET teknik ekibi, kullanıcının bilgisayarına doğrudan bağlanarak canlı destek sağlıyor.

İlgili Makaleler


Kullanıcılar haftada en çok pazartesi günleri ve haftada en çok 11.00-13.00 saatleri yani genellikle öğle yemeğine çıkmadan önce arıyor. ESET Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Alev Akkoyunlu’ya göre, kullanıcılar haftasonunun ardından bilgisayar ile ilgili sorunlarını çözerek haftaya başlamak istiyor. ESET Destek uygulaması ile ilgili olarak kullanıcılardan çok olumlu tepkiler aldıklarını belirten ESET Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Alev Akkoyunlu, “Yazılımlarla ilgili 7 gün 24 saat hem de canlı ve sesli olarak destek alabiliyor olmak, kullanıcıları rahatlattığı gibi ürüne ilişkin güven duygusunu da perçinliyor. Destek hattına ve sağlanan hızlı çözümlere ilişkin çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Kullanıcılarımız memnun. Bu uygulama ile ESET’in glo bal sistemi içinde de bir ilke imza atarak örnek olduk. ESET Türkiye olarak, kullanıcılarımıza ilkleri ve en iyi desteği sunmaya devam edeceğiz“ diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu