Arena Bilgisayar, Avaya'nın distribütörü oldu 

Arena Bilgisayar, yeni yönetim modeli olarak sunduğu “Arena Value” portföyüne Avaya’yı ekledi.
İmzaladıkları distribütörlük anlaşmasıyla ilgili açıklama yapan Arena Bilgisayar Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Atıf Büyüksoy “Katma değerli iş modeli ile; yazılım, donanım ve servis ile uçtan uca çözüm sunan bir yapıda, güçlü markalarımız ve çözümlerimiz ile hizmet vermenin  heyecanı içerisindeyiz. 20 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz iş ortaklarımıza, %80’i mühendislerden oluşan teknik kapasitesi yüksek güçlü kadromuz ile satış öncesi ve sonrası teknik destek sunuyor, ihtiyaç olan her noktada hem kendilerine hem de müşterilerine eğitimler gerçekleştiriyoruz.  Yaygın servis ve kurulum ağımız ile iş ortaklarımıza güç katıyoruz. Uzman kadromuz ile iş ortaklarımıza son kullanıcı ile temaslarında da danışmanlık hizmeti sunarak; gerçek katma değeri sunuyoruz. Tüm bunların yanında, sorumluluğunu taşıdığımız tüm markalarımızda demo ürünlerimizi iş ortaklarımızın hizmetine sunuyoruz. Ayrıca Arena bünyesinde bulunun demo merkezimiz ile de tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerine kendilerini evinde gibi hissedecekleri bir demo ortamı da sunmaktayız.
Dünya’da ve Türkiye’de sunduğu bütünleşik iletişim çözümleri ile önemli bir fark yaratan Avaya ile iş ortaklarımıza ve iş ortaklarımızın değerli müşterilerine, yeni  çözümler sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bir milyondan fazla kurumun IP telefon, birleşik iletişim, çağrı merkezi ve iletişim destekli iş süreçleri için Avaya çözümlerini tercih etmeleri ve Fortune 500 listesinde yer alan şirketlerin % 90’ından fazlasının da bu listeye dahil olması; bu alanda iş ortaklarımıza katma değer sağlayacağımız önemli bir gücü ve motivasyonu bizlere sağlıyor. Bünyemizde kurduğumuz uzman Avaya mühendis kadrosu ve KOBİ odaklı bakış açımız ve KOBİ ekibimiz ile iş ortaklarımıza Tümleşik İletişim, Network, Çağrı Merkezi ve Video konferans Çözümleriözelinde de katma değerler sunacağız. İş ortaklarımızın işlerinin geliştirilmesi yönünde tüm gayretlerimizi sunmaya devam edeceğiz. Bu katma değerli anlaşmanın iş ortaklarımıza ve sektörümüze hayırlı olmasını dilerim” dedi.
Dünya’da 58 ülkede faaliyet gösteren Avaya, 14 binden fazla çalışanıyla iletişim sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu