Avnet, EMC VSPEX BLUE ürününün distribütörlüğünü yapacak

Global bilişim çözümlerinin distribütörü  Avnet, Inc. şirketinin bir faaliyet birimi olan Avnet Technology Solutions, kanal ortaklarına bundan böyle EMC’nin yeni EMC VSPEX BLUE hiper birleşik altyapı çözümünü sunacağını açıkladı. Bu sayede kanal ortakları, KOBİ, orta ölçekli ve kurumsal müşterilerine bir hiper birleşik altyapının avantajlarını kendi ihtiyaçlarına uygun fiyat düzeyleriyle ve ölçeklerde sağlayan yeni çözümleri tasarlayabilecek ve uygulayabilecekler. EMC VSPEX BLUE hiper birleşik altyapı sistemi müşterilere Avnet’in Asya-Pasifik, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Karayipler, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerindeki kanal topluluğu aracılığıyla sunulacak.

Birleşik uygulamalar pazar büyütüyor

Avnet Türkiye Genel Müdürü Hakkı Eren yaptığı açıklamada “Hiper birleşik uygulamalar hızla pazar payı kazanıyor ve bu yeni çözüm, orta ölçekli müşterilerden, bulut hizmeti sağlayıcılardan ile uzak ve şube ofislerinden gördüğümüz talebe hitap edecektir. EMC, bu müşterilerin özgün ihtiyaçlarına göre uyarlanmış özgün bir hiper birleşik altyapı çözümü yaratmıştır ve ortaklarımıza bu pazar kesimine doğru ölçekte esnek bilişim altyapısıyla hitap etme fırsatını vermiştir. Avnet’in VSPEX BLUE kapsamındaki montaj, entegrasyon, lojistik ve servis desteğini vermesi sayesinde, ortaklarımızın pazara sürüm süresini kısaltabileceğiz.”dedi.
Basitlik gözetilerek üretilen ve tasarlanan EMC VSPEX BLUE uygulaması, tam otomatik yapılandırma, tek tıklamalı kademesiz ölçeklenme ile yamalar ve güncellemeler sırasında sıfır sistem aksama süresi sunuyor. VSPEX BLUE uygulamasının ölçeği ve basitliği sayesinde uygulanması için komple bir bilişim ekibi gerekmediğinden, bu ürün, örneğin kamu, eğitim, teknoloji ve sağlık hizmetleri sektörü gibi çeşitli sektörlerden orta ölçekli müşteriler, bulut hizmeti sağlayıcıları ve uzak ve şube ofisleri için idealdir. Avnet ortakların, müşterilerinin özgün ihtiyaçlarına uyarlamak üzere yönetim, güvenlik ve bilişim altyapısı konularında çok geniş bir ürün ve hizmetleri yelpazesini VSPEX BLUE çözümlerine entegre etmelerine yardım edecek.
EMC Corporation Global Kanal Satışlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Gregg Ambulos, Avnet ile işbirliğiyle ilgili şöyle konuştu: “Birleşik altyapı büyümeye ve kendini yeniden tanımlamaya devam ediyor. EMC’nin VSPEX BLUE hiper birleşik altyapı uygulamasını pazara ulaştırmakta yardımcısı olarak Avnet’i seçme nedeni, teknolojiyi ortakları ve onların müşterileri için kolayca ve basit bir şekilde gerçek iş çözümlerine dönüştürme yeteneğini kanıtlamış olmasıdır. Avnet, teknolojinin en ön cephesinde yer alan global bir şirket olup, şirketimizin ölçeği ve menzili bize bu son derece farklı hiper birleşik bilişim uygulamasını (HCIA) hızla pazara ulaştırmamıza ve müşterilerimizin özgün iş ihtiyaçlarına cevap vermeye başlamamıza imkân verecektir.”
Avnet’in EMC VSPEX BLUE uygulaması ürün ve hizmet programı bu hafta San Francisco’da VMware Partner Exchange toplantısında 221 no.lu stantta yer alacak.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu