Nexum, ihracat yıldızı seçildi

Nexum, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Teknolojinin Yıldızları” Ödülleri töreninde ihracat yıldızı ödülünü aldı. 
Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Teknolojinin Yıldızları” Ödülleri, 15 Ocak 2015 Perşembe günü, YTÜ Davutpaşa Kampüsü Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu. Türkiye’nin ve Yıldız Teknopark’ın başarılı kuruluşları ödüllerini alırken, en fazla ihracat yapan firma olarak Nexum ihracat Yıldızı ödülünü kazandı.
İhracat Yıldızı, Yatırım Yıldızı, İnovasyon Yıldızı ve Girişim Yıldızı gibi başlıklarda  ödüllerin verildiği gecede İhracat Yıldızı ödülünü alan Nexum Yönetici ortağı Filiz Behrendt geride bıraktıkları 15 yılda İngiltere’den Çin’e Danimarka’dan Amerika Birleşik Devletlerine kadar farklı ülkelerde hayata geçirdikleri projeler ile çok büyük deneyim ve know how elde ettiklerini belirtti. Behrendt farklı ülkelerde gerçekleştirdikleri projelerle teknolojik gelişmeleri yakından takip edebildiklerini ve bunları yeni projelerde uygulayarak uluslararası platformda başarıyı yakaladıklarının altını çizdi.

Türk bilişim sektörünün dünya pazarında tanıtımını yapıyoruz

Teknolojiyi yakından takip eden, bilgi düzeyi, tecrübesi ve e-iş teknolojileri alanında yetkin bir ekip ve küresel bir vizyon ile çalışmanın bu ödülü kendilerine getirdiğini paylaşan Filiz Behrendt, Nexum olarak Türk bilişim sektörünün dünya pazarlarında tanıtımını yapmayı da kendilerine görev edindiklerini belirtti.  Bilgi teknolojileri alanında gelişimi daha da hızlandırabilmek amacıyla yeni ürün ve hizmetlerle yerli ve yabancı pazarlarda güçlerini artırmaya hedeflediklerinin altını çizen Behrendt Yıldız Teknik Üniversitesi  Teknopark’ta açtıkları  NexumParkOfis’ten aldıkları güç ile  çalışmalarına devam ettiklerinin bilgisini verdi.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu