Sony SmartBand Talk Türkiye’de satışa sunuldu

Teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği akıllı bileklik Sony SmartBand Talk artık Türkiye’de. Lifelog uygulaması ile kullanıcıların günlük aktivitelerini kayıt altına alabilen ve 1,4 inç E Ink ekranı sayesinde bileklikten kısa konuşmalar yapmaya olanak sağlayan Sony SmartBand Talk, giyilebilir teknoloji deneyimini bir adım öteye taşıyor. Üç güne kadar kullanım süresi sunan suya dayanıklı Sony SmartBand Talk, 369 TL’den Türkiye’de satışa sunuldu.

Hızla gelişen giyilebilir teknoloji pazarında öncü rol oynamak isteyen Sony Mobile, Lifelog uygulamasının yeni üyesi SmartBand Talk ile teknoloji severlerin giyilebilir teknoloji deneyimlerini zenginleştiriyor.Sony Mobile, geliştirdiği yeni ürünleriyle son dönemde teknolojinin odak noktası haline gelen giyilebilir teknoloji alanında da önemli hamlelerde bulunuyor.  Lifelog uygulaması ile kullanıcıların günlük faaliyetlerini kaydedebilen SmartBand Talk’a yeni eklenen 1,4 inç e-ink ekran sayesinde bileklikten kısa konuşmalar da yapılabiliyor.

Fiyat 369 TL

IP68 sertifikasına sahip suya dayanıklı Sony SmartBand Talk’a entegre edilen Voice Control teknolojisi, ses ile özel uygulamaların kontrol edilebilmesini ve ses komutları oluşturulabilmesini de sağlıyor. SmartBand Talk ile kullanıcılar uyku süresi, yürüyüş mesafesi, bisiklet veya arabada geçen zaman, adım sayısı, nabız gibi verileri kayıt altında tutabiliyor. Kullanıcıların geçmiş aktivitelerini gözlemlemeleri ve geleceğe yönelik hedefler koymalarını son derece kolaylaştıran Smartband Talk,  suya dayanıklı tasarımıyla her türlü hava koşulunda tek dokunuş ile ulaşılabilir olma imkanı sunuyor. Sony Smartband Talk, 369 TL’den tüketicilerle buluştu.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu