Veri güvenliğinin firmalar için önemi

Küresel pazarın öncü NAS cihazı tedarikçisi Synology, KOBİ’lere ve son kullanıcılara yenilikçi ürünler temin etmek için son teknolojilerden yararlanıyor. Veri depolama alanında kullanıcı merkezli bir yaklaşım sunan firma, kişisel bulut servisi kurulmasına olanak sağlayıp, sınırsız depolama imkânlarının keşfedilmesini mümkün kılıyor.

Verinin güvenli olarak depolanması ve erişilmesi, her sektör için temel bir sorun teşkil ediyor. Müşterilerinin temel ihtiyaçlarına yönelik çözümleri sunan firmalar, öncelikli olarak güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için çaba ve zaman harcıyorlar. Sunulan çözümlerde dinamik ve çok yönlü olabilmek ise başarıya giden yolu aralıyor. Güvenlikte gücünü ortaya koyamayan firmaların sektörde tutunmasının çok zor olduğunu söyleyen Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Synology olarak sağladığımız yenilikçi çözümlerle veri depolama alanında köklü bir dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Kurumların ve son kullanıcıların iş performanslarını artıran NAS ürünlerimizin kullanımı kolay kullanıcı arayüzleri mevcut. Güvenli, verimli ve kullanışlı bir deneyimi garanti altına alan ürünlerimiz, sahip olma maliyeti, enerji tasarrufu sağlaması gibi avantajları kullanıcılarının hizmetine sunuyor.” dedi.

Ölçeklenebilir ve esnek çözümlerle verilere her yerden ulaşma olanağı

Synology’nin sunduğu kapsamlı ürün ve servis portföyünün büyük kurumsal şirketlerin yanında KOBİ’lerin ve ev tipi kullanıcıların ihtiyaçlarını karşıladığını belirten Yiğit, verilere istenilen zamanda, istenilen yerden erişebilmenin günümüz dünyasındaki öneminin de altını çizdi: “Artan veri miktarı ile birlikte sağladığımız çözümlerin önemini de artıyor. Nerede olunduğu ve hangi cihazın kullanıldığından bağımsız olarak verilere erişip paylaşmak için güvenli ve hızlı bir yol sağlıyoruz. Ayrıca daha güçlü bir veri koruması ile mükemmel erişilebilirlik özelliklerini bir araya getiriyoruz. Bu faktörler, kurumların ve son kullanıcıların iş süreçlerindeki aksamaları ortadan kaldırıyor. Ayrıca hibrid bulut olanakları ile buluttan en iyi verimin alınmasına çok önem veriyoruz. NAS sistemlerini yaygınlaştırmaya yönelik donanım, yazılım, işletim sistemi ve depolama servisleri geliştirip bu alandaki liderliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz.”

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu