VMware'de yeni başkan yardımcısı

Scott+DoddsSanallaştırma ve bulut altyapısının önde gelen oyuncularından VMware, EMEA Bölgesi’nin kanal ve işbirliklerinden sorumlu başkan yardımcılığına Scott Dodds’u getirdiğini duyurdu. Dodds bu görevle VMware’in bölgedeki geniş kanal ve iş ortakları ağıyla ilişkiler kurmak ve bu ilişkileri geliştirmekten sorumlu olacak. Ayrıca onlarla yakın bir işbirliği kurarak yazılım tanımlı veri merkezi ve hibrit bulut hizmetlerinde büyüme ve karlılık sağlamaya çalışacak. Dodds, bunun dışında VMware’in kanal ve iş ortakları ağı tarafından yürütülen KOBİ müşterilerinden de sorumlu olacak.
VMware EMEA Kurumsal Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Maurizio Carli, Dodds’un VMware’in yazılım tanımlı platformuyla iş ortaklarına daha fazla iş fırsatı ve teknolojik beceri sağlarken şirketin başarısı için gerekli olacak yazılım sektöründeki tecrübesini de getirdiğini belirtiyor ve sözlerine şunları ekliyor: “Dünya çapında bir iş ortağı ağımız var ve Scott da kendisini kanıtlamış bir lider olarak iş ortaklarımızın mobil bulut çağında daha da başarılı olabilmeleri için paha biçilmez tecrübesiyle yardımcı olacaktır.”

BT altyapı sorunlarını çözmede yardımcı olacak

Microsoft’tan VMware’e geçen Dodds, 11 yıllık görevi boyunca satış, yönetim, mühendislik ve iş geliştirmede çeşitli yönetim kademelerinde bulundu. Son olarak Microsoft’un Batı Avrupa’daki KOBİ Çözümleri ve İş Ortakları bölümünü 18 ay boyunca yönetti. Teknoloji pazarındaki 30 yıllık kariyeri boyunca Acer ve Compaq’ın da dâhil olduğu Avrupa’daki çeşitli BT şirketlerinde kanal yönetimi tecrübesini kazandı.
Dodds, VMware’in her büyüklükteki işletme için yenilikçi ve kapsamlı yazılım tanımlı çözümler sunan sektörün lider firmalarından biri olduğunu söylerken sözlerine şöyle devam ediyor: “VMware’in farklı iş ortağı ağıyla yakın bir işbirliği yapmayı ve müşterilerimizin bugün ve gelecekte karşılaşacağı en büyük BT altyapı sorunlarını çözmede onlara yardım ederek ortak başarımızı devam ettirmeyi dört gözle bekliyorum.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu