Yapı Kredi, Apple Watch uygulamasını tanıttı

Yapı Kredi, Apple Watch ürünü için bankacılık uygulaması geliştirdi. Apple Watch’un Nisan sonunda satışa sunulmasıyla birlikte Yapı Kredi, dijital bankacılık kanallarına bir yenisini daha eklemiş olacak.

Uygulama Türkiye’de Apple Watch için geliştirilen ilk bankacılık uygulaması olarak lanse ediliyor.
Yapı Kredi Mobil Şube ile entegre çalışacak olan Apple Watch uygulaması ile Yapı Kredi müşterileri, ihtiyaç anında kendilerine en yakın Yapı Kredi Şube ve ATM’lerin yerini bulabilecek. Güncel döviz kurlarına hızla erişim sağlayabilecek. Yapı Kredi Mobil Şube tarafından iletilen bildirimleri anında görebilecek ve Akıllı Asistan servisi üzerinden tanımlanan 20’den fazla bildirimi takip edebilecek. Ayrıca, vadesiz hesap ve kredi kartı bilgilerini Apple Watch üzerinde kolayca görüntüleyebilecek.

“Sınırsız bankacılık bir adım öteye taşınıyor”

Yapı Kredi olarak müşterilerinin bankacılık işlemlerini rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeleri adına dijital kanallarını sürekli geliştirdiklerini belirten Yapı Kredi Alternatif Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan; “Apple Watch ürününü hayatın her anında kullanılabilir olması bakımından, çalışmalarımızda stratejik bir nokta olarak konumlandırdık. Giyilebilir teknolojilerin kullanım kitlesini büyütecek ve sektörü bir üst seviyeye taşıyacak Apple Watch için geliştirdiğimiz uygulamamız sayesinde müşterilerimize sınırsız bankacılık konforunu yaşatmaya devam edeceğiz. Öte yandan giyilebilir teknolojiler yanında, lokasyon bazlı hizmetler ve yeni mobil finansal servisler üzerinde de çalışıyoruz. 2015 yılı, her açıdan Sınırsız Bankacılık deneyimini bir adım öteye taşıdığımız bir yıl olacak” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu