Apple Vision Pro Temmuz ayında uluslararası platformda satışa sunulacak!

Apple, Vision Pro’yu Temmuz’un üçüncü veya dördüncü haftasında Birleşik Krallık, Kanada ve Çin’de piyasaya sürecek.

Apple Vision Pro, nihayet uluslararası lansman için hazır! İlk olarak duyurulduğundan neredeyse bir yıl sonra ve ABD’de açık satışa sunulmasının üzerinden üç aydan fazla bir süre geçtikten sonra, Apple Vision Pro’nun Temmuz ayında uluslararası lansman yapacağı söyleniyor.

MacRumors’un yeni bir raporuna göre, Apple, Vision Pro’yu Temmuz’un üçüncü veya dördüncü haftasında Birleşik Krallık, Kanada ve Çin’de piyasaya sürecek. Yeni söylentilere göre, İngiltere’deki Apple mağazaları, müşterilerin Apple Vision Pro’yu mağazada denemek için kullanacakları koltuklar gibi yeni mobilya ürünleri almış durumda.

Apple Fifth Avenue mağazasında Apple Vision Pro Demo Bölgesi
Apple Fifth Avenue mağazasında Apple Vision Pro Demo Bölgesi

Ayrıca, İngiltere’deki bazı Apple mağazalarının Temmuz ayı için iç mekanlarında görsel yenilemeler planladığı görülüyor. Bu yenilemelerin, muhtemelen yeni mobilyaları ve Apple Vision Pro ile ilgili tanıtım materyallerini yerleştirmek için yapıldığı düşünülüyor.

Apple, 10 Haziran’da düzenleyeceği yıllık geliştirici konferansında Vision Pro’nun uluslararası dağıtımı hakkında resmi onayı alacağımızı tahmin ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu