OnePlus Nord 4’ün Temmuz ayında piyasaya sürüleceği söyleniyor!

OnePlus Nord 3’ün geçen yıl Temmuz ayında çıkış yaptığını göz önünde bulundurursak, küresel çıkış için Temmuz 2024’ü beklememiz gerekebilir.

OnePlus Nord 4, muhtemelen Temmuz ayının ikinci yarısında piyasaya sürülecek. Bu yeni cihaz, güçlü özelliklere, amiral gemisi seviyesinde performansa ve rekabetçi bir fiyata sahip olacak. Ayrıca, OnePlus Nord 4 CE Lite da aynı dönemde tanıtılacak.

OnePlus Nord 4’ün küresel çıkış tarihi henüz kesin değil, ancak OnePlus Ace 3V modelinin Çin’de Mart 2024’te piyasaya sürüldüğünü biliyoruz.

OnePlus Ace 3V
OnePlus Ace 3V

OnePlus Nord 3’ün geçen yıl Temmuz ayında çıkış yaptığını göz önünde bulundurursak, küresel çıkış için Temmuz 2024’ü beklememiz gerekebilir. MySmartPrice, veri tabanlarında ve listeleme sayfalarında göründüğünü bildirdi ve telefonun yakında geleceğini belirtti. GSMArena da lansmanın “yakında gerçekleşmesi gerektiğini” söylüyor.

OnePlus Nord 4’ün fiyatı hakkında henüz net bir bilgi yok. Ancak Nord serisinin modellerinin fiyatları genellikle yükseliyor. Önceki modellerin başlangıç fiyatları şu şekildedir: OnePlus Nord – £379, OnePlus Nord 2 – £399/€399, OnePlus Nord 2T – £369/€399 ve OnePlus Nord 3 – £499/€499. Bu nedenle OnePlus Nord 4’ün minimum fiyatının £499/€499 olmasının muhtemel olacağını düşünüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu