Samsung Galaxy Book4 Edge fiyatlandırması sızdırıldı!

Samsung’un ARM tabanlı yeni nesil dizüstü bilgisayarı Galaxy Book4 Edge, piyasaya sürülmeden önce teknoloji dünyasını sarsan bir sızıntıyla gündeme geldi.

Samsung’un yeni dizüstü bilgisayarı Galaxy Book4 Edge hakkında heyecan verici detaylar sızdırıldı. İşte, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği bu cihazın özellikleri ve fiyatlandırması:

Teknoloji dünyasını sarsan sızıntı: Galaxy Book4 Edge

Samsung’un ARM tabanlı yeni nesil dizüstü bilgisayarı Galaxy Book4 Edge, piyasaya sürülmeden önce teknoloji dünyasını sarsan bir sızıntıyla gündeme geldi. İsveçli bir perakendeci tarafından yapılan sızıntıya göre, 14 inçlik modelin fiyatı yaklaşık 20,927 SEK (yaklaşık 1,952$ / 1,791€) olarak belirlendi. 16 inçlik modelin fiyatı ise 22,085 SEK (yaklaşık 2,060$ / 1,890€) civarında olacak. Her iki model de 16GB RAM ve 512GB depolama kapasitesine sahip ve Arctic Blue renk seçeneği ile sunulacak.

Samsung Galaxy Book4 Edge
Samsung Galaxy Book4 Edge

Galaxy Book4 Edge’in göz alıcı özellikleri

Bu yeni dizüstü bilgisayarın en dikkat çekici özelliklerinden biri, 3K AMOLED ekranı. Ayrıca, iki USB Type-C portutam boyutlu bir HDMI portu ve 3.5mm ses jakı bulunuyor. 16 inçlik modelde ek olarak bir USB-A portu ve bir microSD kart okuyucusu yer alıyor. Ayrıca, 61.8 Wh batarya ile 22 saate kadar kullanım süresi vaat ediliyor.

Samsung Galaxy Book4 Edge
Samsung Galaxy Book4 Edge

Galaxy Book4 Edge: Performans ve şıklığın buluşma noktası

Samsung, Galaxy Book4 Edge ile performans ve şıklığı bir araya getiriyorSnapdragon X Elite ARM tabanlı çipler ile donatılan bu cihaz, Windows on ARM dizüstü bilgisayarları için bir yarışın başlangıcını işaret ediyor. Klavyede bulunan Copilot tuşu da dikkat çeken yeniliklerden biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu