Samsung Galaxy M35 360 derece üç renkte gösteriliyor!

Galaxy M35’in arka yüzeyinin plastik olması bekleniyor, bu da cihazın daha dayanıklı olmasını sağlayabilir.

Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı telefonu Galaxy M35, tasarımının tam bir görünümünü sunan 360 derece görüntülerle karşımıza çıktı. İşte bu yeni cihazın detayları:

Birkaç gün önce Google Play Console’da listelenen Samsung Galaxy M35, ilk kez bir görüntüsü ve bazı özellikleriyle dikkat çekmişti. Şimdi ise ünlü sızıntı kaynağı Evan Blass (@evleaks), cihazın üç farklı renk seçeneğinde 360 derece görüntülerini paylaştı. Bu görüntüler, Galaxy M35’in tasarımını daha iyi bir şekilde gözler önüne seriyor.

Galaxy M34’ten Galaxy M35’e geçişte, selfie kamerası için delikli ekran tasarımına yer verilmiş. Bu da cihazı, piyasadaki diğer orta sınıf telefonlarla uyumlu bir görünüme kavuşturuyor. Galaxy M35’in 6.000 mAh’lik bir bataryaya sahip olacağı söyleniyor ki bu, selefi ile aynı kapasite.

Renklerin dansı

Galaxy M35’in arka yüzeyinin plastik olması bekleniyor, bu da cihazın daha dayanıklı olmasını sağlayabilir. Üç renk seçeneği arasında, siyah, beyaz ve bir tür mavi/yeşil tonu bulunuyor. Her bir renk, telefonun zarif tasarımını farklı bir şekilde vurguluyor.

Teknik özellikler

Cihazın Exynos 1380 SoC tarafından güçlendirildiği, 6GB RAM seçeneği ve Android 14 işletim sistemiyle geleceği bilgiler arasında. Galaxy A35 ile benzer özelliklere sahip olması muhtemel olan Galaxy M35, özellikle batarya kapasitesi ve işlemci gibi temel donanım yönünden kardeş modeliyle paralellik gösterebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu