Tecno Camon 30 serisi Loewe Design Edition, kahve telvesinden yapılmış arka kapakla piyasaya çıktı!

Yeni sürüm, Camon 30 serisi boyunca mevcut ve Camon 30 Premier, Camon 30 Pro, Camon 30 5G ve Camon 30 modellerini içeriyor.

Tecno, Alman lüks TV ve ses markası Loewe ile işbirliği yaparak özel bir Camon 30 serisi sürümünü kullanıcılarla buluşturdu. Bu özel sürümün en dikkat çekici özelliği, kısmen atık kahve telvesinden üretilen arka kapak.

Tecno, resmi basın açıklamasında bu arka kapağın endüstrinin ilk kahve telvesinden yapılan arka kapağı olduğunu gururla belirtiyor. Renk seçeneği, “doğadan ilham alan çarpıcı bir yeşil” tonunda ve “sürdürülebilir ve şık tasarım taahhüdünü yansıtıyor”. Gradyan tasarım, “yeşil yaprağın büyümesini ve yaşamını temsil eden bir renk paletiyle doğadan, teknolojiden ve modadan gezegenin iyiliği için bir kutlama” olarak nitelendiriliyor.

Arka kapak, USDA tarafından onaylanan, %25’ten fazla biyobazlı malzemeden oluşuyor. Kahve telvesi arka kapak üretim süreci organik çözücüler içermiyor, ek su tüketimi yapmıyor ve tamamen güneş enerjisiyle çalışıyor. Her üretilen arka kapak için yaklaşık 0.8 gram kahve telvesi kullanılıyor.

Tecno Camon 30 Serisi Loewe Design Edition, Kahve Telvesinden Yapılmış Arka Kapakla Piyasaya Çıktı!
Tecno Camon 30 Serisi Loewe Design Edition, Kahve Telvesinden Yapılmış Arka Kapakla Piyasaya Çıktı!

Yeni sürüm, Camon 30 serisi boyunca mevcut ve Camon 30 Premier, Camon 30 Pro, Camon 30 5G ve Camon 30 modellerini içeriyor. Cihazlarda yeni arka kapaktan başka bir değişiklik yok, teknik özellikler aynı kalıyor. Loewe Tasarım Stüdyosu’nun Tasarım ve Tasarım Yönetimi Direktörü Marco A. Mueller, şunları söyledi: “Loewe Tasarım Stüdyosu, özellikle premium ürünlerde tüketici elektroniği alanında ürün tasarımında mükemmellikle dolu zengin bir geçmişe sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu