vivo Watch GT, eSIM ve yeni tasarımıyla karşınızda!

vivo Watch GT, 505 mAh bataryasıyla uzun süre dayanıyor.

Vivo, akıllı telefonlarının yanı sıra şimdi de akıllı saat pazarına giriş yapıyor. Vivo Watch GT, markanın ilk dikdörtgen ekranlı akıllı saati olarak dikkat çekiyor. Gelin bu yeni cihazın özelliklerine ve fiyatına hep birlikte göz atalım!

Tasarım ve ekran

Vivo Watch GT, zarif tasarımıyla öne çıkıyor. 1.85 inçlik AMOLED ekranı, 2.5D kavisli camla çevrili. Alüminyum alaşımlı kasası ve arkasındaki kalp atış hızı ve SpO2 takip sensörleriyle kullanıcıları etkiliyor.

Performans ve pil ömrü

505 mAh bataryasıyla Watch GT, uzun süre dayanıyor. Ne yazık ki kablosuz şarj özelliği yok, ancak çift pogo pin ve özel bir şarj cihazıyla şarj edilebilir. Eğer eSIM’i devre dışı bırakırsanız, dayanıklılık 21 güne kadar çıkabilir.

vivo Watch GT, eSIM ve Yeni Tasarımıyla Karşınızda!
vivo Watch GT, eSIM ve Yeni Tasarımıyla Karşınızda!

Akıllı özellikler

BlueOS adlı kullanıcı arayüzü, yapay zeka tarafından destekleniyor. Akıllı not alma özelliği sayesinde metni dikte edebilir ve telefonun not uygulamasına senkronize edebilirsiniz. Ayrıca güzergah bilgileri, biletler ve hatırlatmalar gibi güncellemeleri saat yüzünde görüntüleyebilirsiniz.

Fiyat ve çıkış tarihi

Vivo Watch GT, 14 Haziran’da satışa sunulacak. Siyah versiyonu CNY799 ($110/€100), beyaz modeli ise CNY899 ($125/€115) fiyat etiketiyle alınabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu