Xiaomi MIX Flip’in görüntüleri sızdırıldı!

Bu sızıntılar, Mix Flip'in heyecan verici özelliklerle gelebileceğini gösteriyor.

Xiaomi’nin katlanabilir telefon pazarına girişi, yeni sızıntılarla daha da netleşiyor. Son gelen bilgilere göre, cihaz Çin’deki resmi sertifikasyon kuruluşu olan Çin Sertifikasyon Merkezi’nde (CCC) onay aldı. Mix Flip’in model numarası 2405CPX3DC olarak belirlendi ve en dikkat çeken özelliklerinden biri 67W’a kadar hızlı şarj desteği olacak.

Görüntüye göre, Xiaomi MIX Flip’in tasarımı önceden sızdırılan taslağa oldukça benziyor. Arka tarafta yatay olarak düzenlenmiş çift kamera ve LED flaşlar dikkat çekiyor. Telefonun arka kapağındaki ayrı bir bölüm ise kapak ekranına ev sahipliği yapıyor. Leica markası, çift LED flaşların altında görünüyor ve telefonun üst kısmı beyazken, alt kısmı şampanya renginde bir ton taşıyor.

Diğer teknik özellikler arasında, Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti, 1080p’den daha yüksek çözünürlüklü bir ekran ve 4.900 mAh’lik bir batarya bulunuyor. Tüm bu bilgiler, Xiaomi’nin resmi lansmanında doğrulanacak.

Bu sızıntılar, Mix Flip’in heyecan verici özelliklerle gelebileceğini gösteriyor. Özelliklerine baktığımızda, Xiaomi MIX Flip’in 67W kablolu şarjı destekleyeceği ve bu özelliğiyle katlanabilir telefonlar arasında en hızlı şarj edilen model olacağı belirtiliyor. Snapdragon 8 Gen 3 işlemciyle güçlendirilmesi beklenen telefonun ana kamerasının 50 megapiksel olacağı ve telefoto çekimler için OmniVision OV60A sensörünün kullanılacağı söyleniyor.

Resmi lansman tarihi henüz kesinleşmemiş olsa da Xiaomi MIX Fold 3’ün geçen yıl Ağustos ayında piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, MIX Flip’in MIX Fold 4 ile birlikte bu yıl Ağustos ayında duyurulması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu