Yeni Samsung Galaxy S24 Ultra fotoğrafı sızdırıldı!

Bu yeni cihazın, teknoloji tutkunlarını heyecanlandıracak bir dizi yeniliğe sahip olması bekleniyor.

Teknoloji dünyasında heyecanlı bir bekleyiş var. Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S24 Ultra’yı yakında (Samsung Unpacked etkinliği sonrasında) piyasaya sürecek. Etkinliğin 17 Ocak’ta yapılması planlanıyor. Bu yeni cihazın, teknoloji tutkunlarını heyecanlandıracak bir dizi yeniliğe sahip olması bekleniyor.

Galaxy S24 Ultra ile ilgili birçok sızıntı ortaya çıktı ve şimdi birkaç fotoğrafla birlikte yeni bir sızıntımız daha var.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Samsung Galaxy S24 Ultra

Bunlar, telefonu bir kez daha altın renginde ve uyumlu bir orta çerçeveyle sergiliyor gibi görünüyor. Bu sefer cihazın ekranını önden göremiyoruz, ancak muhtemelen daha da heyecan verici bir yan açı elde ediyoruz. Tıpkı Apple’ın en son amiral gemisinde olduğu gibi, güç ve hafif yapıyı tamamen yeni bir seviyede birleştirdiği söylenen yeni titanyum çerçeveyi sergiliyor.

İlgili Makaleler
Samsung Galaxy S24 Ultra
Samsung Galaxy S24 Ultra

S24 Ultra’nın Samsung’un imza niteliğindeki kavisli ekranını terk edip bu yıl düzleştiğine dair en ufak bir şüphe varsa bile, bu yıl ekranın gerçekten de tamamen düz olduğunu göstermek için bundan daha iyi bir açı olamaz.

Dürüst olmak gerekirse, yakında çıkacak Galaxy S24 Ultra hakkında henüz bilmediğimiz pek bir şey kalmadı. Daha fazla ayrıntı için Samsung Unpacked etkinliğini bekliyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu