Altınbaş e-ticareti sitesini yeniledi

Türkiye mücevher sektörünün markalarından Altınbaş, yeniden tasarlanan e-ticaret sitesi www.altinbas.com ile mücevheri evinize getiriyor.

Altınbaş, yenilenen arayüz tasarımı ve kullanıcı dostu web sitesi ile kusursuz bir deneyim vaat ediyor. A/B testi verileri uyarınca gerekli düzenlemelerin yapıldığı www.altinbas.com, kullanıcı deneyimine odaklanan tasarımı ile deneyim alanı oluşturarak kullanıcıyı yönlendiriyor. Mücevher meraklıları, son teknolojiye sahip www.altinbas.com’a sadece masa üstünden değil, cep telefonu, tablet, ios, android, Windows gibi bütün platform ve cihazlardan kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Altınbaş ürünlerine www.altinbas.com’dan rahatça ulaşın
www.altinbas.com, yenilen tasarımıyla ziyaretçisine hızlı bir şekilde istediği ürünü bularak, siparişini dört adımda tamamlayabilme olanağı sunuyor. Site ziyaretçileri sadece e-ticaret sitesinin stoğunu görmekle kalmayıp, Altınbaş’ın bütün mağazalarındaki stokları da takip edebiliyor.
Mücevherat sektörünün lider markası Altınbaş’ın yeni e-ticaret sitesi altinbas.com, mobil aplikasyon, cisim tanıma özelliği kullanılarak sanal nesnelerin gerçek görüntülerin üzerine bindirildiği augmented reality ve 3d ürün görselleri gibi özelliklerle yeniliklerine devam edecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu