Site icon CIO Update

Securitas Technology, Perakende Günleri’nde Yenilikçi Çözümleriyle Sektörü Dönüştürüyor

Securitas Technology logo

Dünyada 90, Türkiye’de 30 yıllık tecrübesiyle tanınan Securitas Technology, Elektronik Fiyat Etiketi, RFID, Trafik Analiz Çözümleri, Passlogic PDKS Sistemleri, Kayıp Önleme, Mağaza Performans Yönetimi ve Perakendeye Özel Uzaktan İzleme Hizmetleri gibi çözümleriyle perakende sektörünü dönüştürmeye devam ediyor. Securitas Technology, bu yenilikçi çözümlerini 23. kez düzenlenecek olan Perakende Günleri’nde sektörle buluşturacak.

Perakendede Yenilikçi Çözümler

Securitas Technology Türkiye Genel Müdürü Pelin Yelkencioğlu, 2024 yılında perakende dünyasında müşteri deneyimlerini kişiselleştirme, mağaza çalışanlarını güçlendirme ve envanter görünürlüğünü artırma gibi önemli teknolojilerin öne çıkacağını belirtti. Bu amaçlar doğrultusunda Elektronik Fiyat Etiketi (ESL) ve RFID gibi teknolojilerin önemine dikkat çeken Yelkencioğlu, perakendecilerin doğru fiyatlama yaparak müşteri memnuniyeti sağlamaları için bu teknolojilere yatırım yaptığını vurguladı. 2030 yılına kadar 23,8 milyar dolarlık bir pazar büyüklüğüne ulaşması beklenen RFID, perakende sektöründe önemli bir trend haline gelmiş durumda. Securitas Technology olarak, bu ve diğer yenilikçi çözümlerimizi Perakende Günleri’nde sergileyerek sektöre katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Futurist Tony Donofrio Securitas Technology Standında

29-30 Mayıs tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Perakende Günleri’nde, Securitas Technology 3. Holde 302 numaralı stantta mevcut ve potansiyel müşterileriyle buluşacak. Sensormatic CEO’su Tony Donofrio da standımızda yer alacak. 2018 yılında küresel bir sosyal medya fenomeni haline gelen Donofrio, perakende, güvenlik ve gelişen teknolojilerdeki uzman görüşlerini katılımcılarla paylaşacak ve soruları yanıtlayacak.

Exit mobile version