Armis, risk önceliklendirme startup Silk Security’i 150 milyon dolara satın aldı

Bu satın alma ile birlikte, Armis’in AI tabanlı Zafiyet Önceliklendirme ve Düzeltme çözümü olan Armis Centrix™, Silk Platform’un entegrasyonuyla güçlendirilecek.

Siber güvenlik dünyasında dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Varlık zekası siber güvenlik şirketi Armis, siber risk önceliklendirme ve düzeltme alanında öncü platform olan Silk Security’yi 150 milyon dolar karşılığında satın aldı. Bu satın alma ile birlikte, Armis’in AI tabanlı Zafiyet Önceliklendirme ve Düzeltme çözümü olan Armis Centrix™, Silk Platform’un entegrasyonuyla güçlendirilecek.

Siber güvenlikte yeni bir sayfa

  • Birleşmenin detayları: Armis, Silk Security’nin teknolojisini Armis Centrix™ çözümüne dahil ederek, güvenlik ekiplerine, yerel cihazlardan bulut hesaplamaya, koddan uygulama güvenlik araçlarına kadar tüm veri kaynaklarını kapsayan güvenlik bulgularına ilişkin konsolide bir görünüm sunmayı hedefliyor.
  • Yenilikçi yaklaşım: Silk Security’nin kurucuları Yoav Nathaniel, Or Priel ve Bar Katz, uygulamadaki uyarı düzeltme sürecinin ne kadar zorlayıcı olduğunu bizzat deneyimlemişler ve bu sorunu çözmek için yola çıkmışlardır.
Armis, Risk Önceliklendirme Startup Silk Security'yi 150 Milyon Dolara Satın Aldı
Armis, Risk Önceliklendirme Startup Silk Security’yi 150 Milyon Dolara Satın Aldı

Teknoloji ve iş birliği

  • Teknolojik entegrasyon: Silk Security’nin yetenekleri, Armis Centrix™’e entegre edilerek, güvenlik bulguları, varlık sahipliği ve eyleme geçirilebilir düzeltme arasındaki geleneksel boşluğu kapatmayı amaçlıyor.
  • Stratejik hamle: Armis’in Silk Security’yi satın alması, Maruz Kalma Yönetimi paradigmasını ilerletmeyi hedefleyen stratejik bir adımdır.

Geleceğe bakış

  • Güvenlik dayanıklılığı: Silk Security’nin Armis Centrix™ platformuna dahil edilmesiyle, güvenlik dayanıklılığı, önceliklendirme, düzeltme kontrolü ve raporlama ve operasyonel verimlilik yolunda dönüştürücü bir yolculuğun sahnesi hazırlanmış oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu