iPhone 15 Plus’ın pil gücüne odaklanan yeni reklam: Kesintisiz performans vurgusu!

Yeni reklam, bir babanın iPhone 15 Plus kullanarak oğlunun kalın bir tahta parçasını karete vuruşuyla ikiye bölmeye çalışmasını kaydettiği bir sahneyle başlıyor.

Apple’ın yeni iPhone 15 Plus reklamı, cihazın uzun pil ömrüne bir kez daha vurgu yapıyor. Geçtiğimiz ay Apple, iPhone 15 Plus’ın uzun pil ömrünü öne çıkaran bir reklam yayınlamıştı. iOS 17.3’ün piyasaya sürülmesinin yanı sıra, Apple, iPhone 15 Plus’ın 4383mAh pilinin harikalarını tanıtan başka bir televizyon reklamı daha yayınladı. iOS’un çalışma şekli nedeniyle, bu pil kapasitesi doğrudan Android cihazlarındaki pillerle karşılaştırılamaz. Merak edenler için, iPhone 15 Pro Max’teki pilin kapasitesi 4422mAh.

Yeni reklam, bir babanın iPhone 15 Plus kullanarak oğlunun kalın bir tahta parçasını karete vuruşuyla ikiye bölmeye çalışmasını kaydettiği bir sahneyle başlıyor. İlk deneme başarısız oluyor ve çocuk tahtayı eliyle bölmek için her şeyi deniyor. Farklı ellerle denemekten koşarak atlayarak denemeye kadar her şeyi deniyor ama hiçbiri işe yaramıyor.

Güneşli bir günde başlayan ilk deneme başarısız olduğunda ve sayısız denemeden sonra gece oluyor, çocuk hala tahtayı bölmeye çalışıyor ve baba tüm denemeleri iPhone 15 Plus’la kaydetmeye devam ediyor. Reklamın sloganı şu şekilde: “Bitmeyen pil ömrü. Rahat olun, bu iPhone 15 Plus.”

PhoneArena’nın özel pil testi sonuçlarına göre, iPhone 15 Pro Max, internet gezintisi sırasında lider olarak 19 saat 20 dakika dayanırken, iPhone 15 Plus pilinin internet gezintisi süresi 16 saat 21 dakika oldu. Ancak, test video oynatma süresini ölçtüğünde, iPhone 15 Plus paketin en üstünde 11 saat 14 dakika ile yer aldı, iPhone 15 Pro Max pilinin dayandığı süre ise 9 saat 45 dakika oldu.

iPhone 15 Plus, 6.7 inç OLED ekrana sahip ve 4nm A16 Bionic uygulama işlemcisi (AP) tarafından destekleniyor. Arka kamera dizilimi, 48MP Geniş kamera ve 12MP Ultra geniş kamera içeriyor. Ön yüzdeki FaceTime kamerası 12MP. Telefon, 6GB RAM’e sahip ve 128GB, 256GB ve 512GB depolama seçenekleriyle sunuluyor.

Bu reklamı, düzenlenmiş 15 saniyelik bir versiyonu YouTube ve televizyonda olmak üzere 30 saniyelik reklam slotlarında görebilirsiniz. NFL’in Konferans Şampiyonası oyunları sırasında bu reklamı görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu