Samsung Galaxy Ring onu kaybettiğinizde yanıp sönecek!

Kayıp Modu aynı zamanda kullanıcılara Samsung hesaplarını uygulama üzerinden kilitleme seçeneği sunacak.

Samsung’un yeni akıllı yüzüğü Galaxy Ring, kaybolma önleme ve güvenlik özellikleriyle dikkat çekiyor. Özellikle en büyük rakibi Oura’nın sunduğu donanımlardan farklı bir yaklaşım sunuyor. Galaxy Ring’in en dikkat çekici özelliği “Kayıp Modu” olarak adlandırılıyor. İşte bu özelliğin detayları:

  • Işıklı Kayıp Modu: Galaxy Ring, entegre bir LED ışığı kullanacak. Kayıp Modu etkinleştirildiğinde, yüzüğün içindeki ışık sürekli olarak yanıp sönecek. Bu sayede karanlık bir odada bile yüzüğü daha kolay bulmanızı sağlayacak.
  • Samsung hesap kilitleme: Kayıp Modu aynı zamanda kullanıcılara Samsung hesaplarını uygulama üzerinden kilitleme seçeneği sunacak. Böylece başkalarının yüzüğü kullanmasını veya bilgilerinize erişmesini engelleyebileceksiniz.
Samsung Find uygulamasında Samsung Galaxy Ring'in Kayıp modu
Samsung Find uygulamasında Samsung Galaxy Ring’in Kayıp modu

Bu özellik, akıllı yüzüğünüzü kaybettiğinizde oldukça kullanışlı olabilir. Ayrıca, Oura’nın rakip donanımında bulunmayan bir özellik olarak Galaxy Ring’i diğerlerinden ayıracak.

Oura’nın destek sayfasında belirtildiği gibi, Oura Yüzüğünü kaybederseniz, yeni bir cihazla eşleştirmeye çalışırken “Kısıtlı Mod” devreye girecektir. Kısıtlı Mod, Oura Uygulamasının sizi akıllı yüzüğü fabrika ayarlarına döndürmeniz için uyaracağı anlamına gelir. Fabrika ayarlarına dönmek, son senkronizasyonunuzdan bu yana olan verileri siler, ancak son senkronizasyonunuzdan önceki tüm veriler hala mevcut olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu