Samsung Galaxy S24 serisi: Kutuda ne var?

Günümüzde bazı telefonlar, kullanım için gerekli her şeyi (ekran koruyucular ve kılıflar dahil) içerirken, diğerleri şarj cihazı bile içermiyor.

Samsung Galaxy S24 serisinin kutusunda neler var? Bu soru, akıllı telefon meraklıları için oldukça önemli. Günümüzde bazı telefonlar, kullanım için gerekli her şeyi (ekran koruyucular ve kılıflar dahil) içerirken, diğerleri şarj cihazı bile içermiyor. Peki, Galaxy S24 serisinin kutusunda neler bulunuyor?

Galaxy S24 kutusunun içeriği

  • Bir Galaxy S24 telefonu (şaşırtıcı!)
  • USB-C şarj ve veri aktarım kablosu
  • Bir SIM çıkarma aracı
  • Zorunlu kağıt ekler

Tüm S24 serisi boyunca, yani Galaxy S24, daha güçlü Galaxy S24 Plus veya premium Galaxy S24 Ultra’yı tercih etmiş olun, kutu içeriği aynı kalıyor.

Samsung Galaxy S24 kutuda ne var?
Samsung Galaxy S24 kutuda ne var?

Galaxy S24 kutusunda bulunmayanlar

  • Şarj cihazı
  • Kulaklık
  • Koruyucu kılıf

Artık bu durum, Batı dünyasındaki amiral gemisi telefonlar için bir süredir standart haline geldi, yani şarj cihazının olmaması yeni bir şey değil.

Kablosuz kulaklıklar da giderek daha popüler hale geldiği için, bunların pakete dahil edilmemesi de mantıklı. Ancak, bir kılıf eklemek hiç de fena bir fikir değil! Ne yazık ki, bu Samsung’un alışkanlığı değil. Yine de, Kore devi, yeni ve resmi Galaxy S24 kılıf tasarımları sunuyor, bunlara göz atmak isteyebilirsiniz.

Galaxy S24, Galaxy S23’ün şarj cihazıyla çalışır mı?

Kısacası evet, bu yüzden hemen bir yükseltme yapmanıza gerek yok. Galaxy S24, 25W’a kadar şarjı desteklerken, daha büyük S24 Plus ve S24 Ultra modelleri, Galaxy S23 serisinde olduğu gibi 45W’a kadar kablolu şarjı destekliyor. Bu, eğer zaten Galaxy S23’ün şarj kapasitelerine uygun bir şarj cihazınız varsa, bu şarj cihazının yeni Galaxy S24 serisi telefonunuzla da çalışacağı anlamına geliyor. Eski bir şarj cihazınız varsa, bu cihaz hala Galaxy S24 telefonunu güvenli bir şekilde şarj edebilir, ancak muhtemelen telefonun maksimum şarj hızına ulaşmasına izin vermeyecek veya hızlı şarj özelliklerini kullanmasına olanak sağlamayacak, bu yüzden bir yükseltme düşünebilirsiniz.

Samsung, Galaxy S24 serisi telefonların kutusunda beklenen bileşenleri sunsa da, daha yüksek şarj hızları yeni bir adaptör gerektiriyor ki bu da, Galaxy S24 telefon almak isteyen herkes için ayrı bir satın alma işlemi anlamına geliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu