HaberlerTeknoloji

Redmi’nin oyun telefonu bu ay piyasaya çıkabilir

Bazı iddialara göre, D1200 yongalı Redmi telefonun bu ayın ortasında veya sonunda piyasaya çıkabileceği söyleniyor.

Realme Neo GT ilk kez Dimensity 1200 yonga seti ile güçlendirilmiş akıllı telefonunu çıkaracağını daha önce açıklamıştı. Raporlar, Redmi’nin aynı çipten güç alan oyun odaklı bir telefon üzerinde de çalıştığını ortaya koydu. Güvenilir bir kaynak, D1200 yongalı Redmi telefonun bu ayın ortasında veya sonunda piyasaya çıkabileceğini iddia ediyor.

Geçmiş raporlar, M2104K10C model numaralı yaklaşan Xiaomi telefonunun yerleşik Dimensity 1200 çipli Redmi telefon olduğunu ortaya çıkardı. Bu model henüz Çin’in TENAA ve 3C sertifika platformlarının veritabanında görünmüyor.

Telefonun kod adı Ares olduğu söyleniyor ve Sony IMX686 64 megapiksel ana lensin başlığını taşıyan dört kameralı bir sisteme sahip olması muhtemel. Şu anda, cihazın özellikleriyle ilgili başka bir bilgi bulunmıyor.

Telefonun M2104K10I model numaralı Hindistan versiyonu geçtiğimiz günlerde ülkenin IMEI veritabanında görüldü. Liste, bu cihazın Hindistan’a POCO markasıyla gelmesinin muhtemel olduğunu ortaya koydu. Dimensity 1200’ün Snapdragon 870 gibi amiral gemisi seviyesinde bir performans sunması beklendiğinden bu cihaz muhtemelen bir F serisi amiral gemisi olarak piyasaya çıkabilir. Bununla birlikte, Çin’in Dimensity 1200 ile çalışan Redmi telefonun Hindistan’da bir POCO akıllı telefon olarak yeniden adlandırılıp adlandırılmayacağını onaylamak için daha fazla bilgi gerekecek.

Realme GT Neo, Çin’de 275 $ başlangıç ​​fiyatı ile satılıyor. D1200’lü yaklaşan Redmi telefonun GT Neo ile benzer fiyatlara rakip olması muhtemel. Avrupa piyasasına ne zaman sürüleceği ise bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish