Fujitsu KOBİ'lere uygun yeni ürününü duyurdu

Fujitsu nihai müşteri ve onların kanal ortaklarına yönelik, giriş seviyesinde güçlü depolama sistemleri sunuyor.
Yeni Fujitsu ETERNUS DX60 S3; küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) artan veri yönetimi ihtiyacını karşılamak amacıyla etkin bir maliyet çözümü sunuyor. Özel müşteri desteği sağlayan Fujitsu SELECT iş ortakları tarafından satışı yapılan sistem; kurulum, yapılandırma, işletme ve bakımının kolaylığıyla ön plana çıkıyor. Sistem, uygun maliyetle sürekli artan data miktarlarının yönetilmesini ve depolanmasını sağlıyor.
ETERNUS DX60, daha önceki sürümlerle karşılaştırıldığında; daha hızlı bağlantı arabirimi, yüksek performansı, iyileştirilmiş fiyat-performans oranı, iki katına çıkarılan önbellek boyutu ile geliştirilmiş snapshot ve replikasyon özellikleriyle dikkat çekiyor. Sistem diğer yandan, genellikle daha pahalı ve yüksek sınıf sistemlerde bulunan sanallaştırılmış sunucu ortamları desteği ve Thin Provisioning gibi kurumsal özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Ayrıca geleneksel kapasite tabanlı modellere oranla daha öngörülebilir lisanslama modeli kullanan, daha zengin özellikler içeren ETERNUS SF sürümüne de yükseltilebiliyor.

Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik

Fujitsu ETERNUS DX60 S3 depolama sistemi, dünya çapında yaygın kanal ortakları aracılığıyla ya da Fujitsu’dan direkt olarak temin edilebiliyor. ETERNUS SF Express depolama yönetimi paketi de fiyata dahil olarak sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu