UXServices sektörün devlerini UXIstanbul 2015'te ağırlayacak

Kullanıcı deneyimi tasarımı ve kullanılabilirlik alanında fark yaratacak çözümlerin aktarılacağı UXIstanbul 2015 etkinliği için erken kayıtlar başladı.
UXIstanbul, kullanıcı dostu ekranlar ve müşteri deneyimleri tasarlamak isteyen profesyonellere Google, UXPA, Booking.com ve Goldman Sachs’dan gelen uzman konuşmacıların başarı hikayelerini dinleme fırsatı sunuyor. UXServices, UXIstanbul 2015 etkinliği ile Kullanıcı Deneyimi Tasarımı ve Kullanılabilirlik alanının bankacılık, e-business, girişimcilik, bilgi teknolojileri, telekom sektörlerindeki devlerini İstanbul’da ağırlıyor.
Kullanılabilir ekran tasarımlarının nasıl yapıldığı ve en iyi kullanıcı deneyiminin nasıl yaşatılabileceğinin örneklerle anlatılacağı etkinlik, 28 Nisan 2015 tarihinde Esentepe Dedeman Otel’de gerçekleştirilecek. Konferansa iş analistleri, UX ve Usability uzmanları, grafik tasarımcılar, yazılım ve test uzmanları, pazarlama uzmanları gibi farklı iş kollarından 500’ün üzerinde profesyonelin katılması bekleniyor.
Kullanıcı Deneyimleri ve Kullanılabilirlik Mercek Altında Teması “Global UX and Usability Best Practices and Techniques” olan UXistanbul’da, Dünya’dan ve Türkiye’den alanında önde gelen isimler sektör profesyonelleriyle buluşuyor. Kullanıcı deneyimi tasarımı ve kullanılabilirlik konusunda dünyadaki en iyi uygulamaların mercek altına alınacağı konferansın konuşmacıları ise şu şekilde belirlendi:
1. Cory Lebson – President at UXPA
2. Natasha Levitan – UX Lead at Goldman Sachs
3. Lucas Pettinati – UX Director at Google
4. Matt Lea – UX Researcher at Booking.com
5. Pınar Cinali – UXservices Associate Partner
6. Prarthana Johnson – Senior Design Manager Microsoft

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu