ConnectMANŞET

Google Cloud Next OnAir

Google Cloud Next OnAir EMEA Etkinliği: 29 Eylül – 27 Ekim

Next OnAir EMEA etkinliği için kayıt olun  (KAYIT OLUN)

En iyi Google Cloud teknolojilerini size ulaştırıyoruz. Tam 5 hafta boyunca her Salı sizin için derlenmiş içeriği keşfedin. 

“Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki müşterilerimizin ihtiyaçlarını desteklemek için 29 Eylül’de sadece EMEA bölgesine özel yepyeni bir Next OnAir etkinliği başlatıyoruz.”

Chris Ciauri

Google Cloud, EMEA Başkanı

Google Cloud Next OnAir EMEA etkinliğinde, ihtiyaçlarınıza özel tasarlanmış 30’dan fazla yeni oturum sunuyoruz. Bulutu tercih eden firmaların bulut dönüşümünü nasıl tamamladıklarını tüm ayrıntıları ile öğrenebileceğiniz ve Google uzmanları ile bir araya gelebileceğiniz bu etkinliği kaçırmayın.

Her hafta farklı bir konuya odaklanacağız.

  • 29 Eylül: Sektör değerlendirmeleri – İşletmelerin Google Cloud sayesinde farklı sektörlerde, müşteriler ve iş ortakları arasında nasıl başarılı bir şekilde dönüştüğünü öğrenin.
  • 6 Eki: Üretkenlik ve işbirliği – Çalışanlar için tasarlanmış ve ekiplerin çalışma şeklini değiştiren çözümleri keşfedin.
  • 13 Ekim: Altyapı ve güvenlik — İş yükü geçişi, yönetimi ve modernizasyonu hakkındaki sohbetlere katılın ve işletmenizi çevrimiçi tehditlerden nasıl koruyacağınızı öğrenin.
  • 20 Ekim: Veri analizi, veri yönetimi, veritabanları ve Bulut AI (Yapay Zeka)  — Sunucusuz, bütünüyle yönetilen platform ve yapay zeka ile verilerinizi nasıl taşıyacağınızı ve daha fazlasını yapabileceğinizi öğrenin 
  • 27 Ekim: Uygulama modernizasyonu ve iş uygulama platformu — Açık kaynak ve diğer yazılımlarla uygulamaları nasıl geliştirip modernize edeceğinizi ve API’lerin size nasıl daha iyi görünürlük ve kontrol sağladığını keşfedin.

Next OnAir EMEA etkinliğine hemen ücretsiz kaydolun. Global Google Cloud Next ’20: OnAir programı için oluşturulan 250’den fazla oturumun yanı sıra EMEA bölgesi için özel olarak hazırlanan ve beş hafta boyunca devam edecek 30’dan fazla oturumun tamamına ulaşın.

Hemen kaydolun

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish