HONOR Magic6 Pro’ya 3000 TL İndirimle Sahip Ol

HONOR, spor fotoğrafçılığı alanında çığır açan Yeni Nesil HONOR Falcon Kamera Sistemi ile HONOR AI Hareket Algılama Yakalama özelliğini bir araya getirerek akıllı telefon fotoğrafçılığında yeni bir dönemi başlatıyor. Üstelik Hepsiburada’da ön kayıta özel 3000 TL indirim fırsatıyla kullanıcılara sunuluyor.

Sınıfının en iyisi 180MP Periskop Telefoto Kamera

HONOR, son teknoloji Falcon kamera teknolojisi ile HONOR AI Hareket Algılama Yakalama özelliğini bir araya getirerek profesyonel düzeyde performans sunan etkileyici Yeni Nesil HONOR Falcon Kamera Sistemini geliştirdi. Dikkat çeken özellikleri arasında 180MP Periscope Telefoto kamera, nefes kesici görüntüler yakalamak için tasarlanmış olağanüstü donanımıyla öne çıkıyor.

50MP Ultra Geniş Kamera

Daha geniş bir görünüm yakalamak için HONOR Magic6 Pro, kullanıcıların tek bir karede herhangi bir spor etkinliğinin daha geniş bir görünümünü zahmetsizce yakalamasını sağlayan 50MP Ultra Geniş Kameraya da sahip.

Özelleştirilmiş HDR sensörü ile HONOR Magic6 Pro, HONOR Magic5 Pro’ya kıyasla dinamik aralıkta %210’luk etkileyici bir iyileştirme sağlar.

Yoğun parlaklığın olduğu durumlarda bile doğru renk üretimi sağlayarak kullanıcılara, ince ayrıntıları ve iyi korunmuş vurguları sergileyen çarpıcı fotoğrafları zahmetsizce çekerek olağanüstü bir fotoğrafçılık deneyimi yaşatıyor.

Profesyonel Sınıf Spor Portre Algoritması

HONOR Magic6 Pro, hareketli nesneleri olağanüstü ayrıntılarla yakalar. Algoritma, binoküler derinlik tahmini ve spor portre segmentasyonundan yararlanarak arka planı hassas bir şekilde ayarlar ve hem geniş lensi hem de telefoto lensi aynı anda kullanarak doğal bir bokeh efekti oluşturur. HONOR Magic6 Pro ile akıllı telefon fotoğrafçıları ayrıntılardan, hızdan veya bokeh efektlerinden ödün vermeden profesyonel düzeyde görüntü elde edebilir.

HONOR AI Hareket Algılama Yakalama

Yapay zeka özelliklerinden yararlanan HONOR Magic6 Pro, en akıllı spor fotoğrafçılığı deneyimini sunarak kullanıcıların spor etkinliklerinde yakalamak için mükemmel anı belirlemelerini sağlar. HONOR Magic6 Pro’nun gelişmiş HONOR AI Hareket Algılama Yakalama özelliği, çeşitli vücut hareketlerini doğru bir şekilde tanımlayarak spor etkinliklerinde çarpıcı anlar yakalamak için mükemmeldir. Kamera, gülümseme gibi yüz ifadelerini ve zıplama gibi vücut hareketlerini otomatik olarak tanımlayarak kullanıcıların unutulmaz anları ve aksiyon çekimlerini benzersiz bir hassasiyetle yakalamasını sağlar.

5.600mAh İkinci nesil Silikon-karbon Pil

HONOR Magic6 Pro, büyük bir 5.600mAh HONOR İkinci Nesil Silikon-karbon bataryayı bünyesinde barındırmaktadır. Bu pil aynı zamanda Güç Geliştirilmiş Çip HONOR E1 tarafından desteklenerek düşük sıcaklık koşullarında etkileyici bir performans sunar ve aşırı sıcaklıklarda bile cihazın dayanıklılığını artırır. Yeteneklerini göstermek için, kullanıcılar -20 °C’de sadece %10 pil seviyesi ile 81 dakika boyunca YouTube videosu oynatabilir. Düşük sıcaklık koşullarındaki bu olağanüstü performans, akıllı telefon kullanıcılarına fayda sağlarken silikon-karbon pil teknolojisi için de yeni olanaklar sunar.

80W HONOR Kablolu SuperCharge ve 66W Kablosuz SuperCharge

80W HONOR Wired SuperCharge ve 66W HONOR Wireless SuperCharge ile kullanıcılar, birlikte verilen şarj cihazını kullanarak cihazı sadece 40 dakikada %100 şarj edebilir.

Cihazlarını hızlı bir şekilde çalıştırmalarını ve hareket halindeyken oyun, müzik ve video akışının keyfini çıkarmalarını sağlar.

İnsan Merkezli Teknolojilerle Beslenen Benzersiz Ekran Mükemmelliği

HONOR NanoCrystal Kalkan

HONOR NanoCrystal Shield ile HONOR Magic6 Pro’nun dayanıklılığı ve sağlamlığı gerçekten dikkat çekicidir. Ekran, çeşitli senaryolarda Beş Yıldızlı Genel Cam Düşme Direnci Yeteneği için SGS tarafından onaylanmıştır. Bu, kristal yoğunluğunda %50 iyileşme sağlayan gelişmiş malzemeler sayesinde elde edilmiş olup, 10 kata kadar gelişmiş şok emme kapasitesi ile sonuçlanır ve kazara düşmelere karşı olağanüstü dayanıklılık sağlar. Düşme direnci açısından HONOR NanoCrystal Shield normal camdan on kat daha güçlüdür ve ekran dayanıklılığını yepyeni bir seviyeye taşır.

Ayrıca, HONOR Magic6 Pro, zorlu koşullarda bile olağanüstü performans sağlayan IP68 suya ve toza dayanıklılık derecesi ile doğrulanmıştır.

Doğal Ton Ekranı

Ayrıca, HONOR Magic6 Pro, ekranı akıllı bir şekilde uyarlayan cihaz, optimum görsel deneyim sağlayarak göz yorgunluğunu azaltır ve genel izleme konforunu artırır. İster parlak gün ışığında ister loş bir ortamda olsun, Nature Tone özelliği kullanıcıların içerikten daha fazla konfor ve daha doğal bir görsel sunumla keyif almasını sağlar.

Yepyeni Tasarımlarla Tam Ekran

HONOR Magic6 Pro kullanıcıları, çeşitli Tam Ekran tasarımları ile cihazlarını tercihlerine göre kişiselleştirebilirler. Cihaz, saat, müzik, albüm ve video modları gibi çeşitli seçenekler sunarak kullanıcıların tarzlarını ve tercihlerini en iyi şekilde tamamlayan tasarımı seçmelerine olanak tanır.

Yapay Zeka Gizlilik Çağrısı

HONOR, AI Privacy Call özelliğinde kayda değer iyileştirmeler yaparak, çevreye göre akıllı ses seviyesi değiştirmeyi içeren ilgi çekici geliştirmeler sundu. En yeni AI Privacy Call 3.0 ile HONOR, cihazın ses seviyesini kullanıcının çevresine göre dinamik olarak ayarlayan akıllı anahtarlama özelliğini yükseltti. Bu, asansör gibi kalabalık ama sessiz ortamlarda bile konuşmaların gizli kalmasını ve yakındaki kişiler tarafından duyulmamasını sağlar. Yeni versiyonda, kullanıcılar gizlilik modunu ses seviyesi 1’den seviye 9’a kadar etkinleştirebilir, bu da önceki nesilden bir seviye daha yüksektir. Kullanıcılar, HONOR’un yapay zeka teknolojisinin gücünden yararlanarak gelişmiş gizlilik deneyimi yaşayabilir ve konuşmalar sırasında gönül rahatlığının keyfini çıkarabilirler.

Lüks Giyilebilir Cihazlardan İlham Alan Tasarım

HONOR Magic6 Pro, şıklığı yansıtan etkileyici simetrik ince tasarımıyla kaliteyi yeniden tanımlıyor. Barok mücevherlerden ve klasik saatlerden ilham alan HONOR, akıllı telefon endüstrisinin geleneksel kare ve dairesel kamera dekor tasarımlarından uzaklaşıyor. Yastık şeklindeki arka kamera tasarımını tanıtan HONOR, benzersiz bir sofistike dokunuş ve premium estetik katıyor. Sektörün ilk çift taraflı 3D Oyma işlemi ve özenle seçilmiş birinci sınıf malzemeler de dahil olmak üzere titiz işçilikle HONOR Magic6 Pro, görsel çekiciliğini ve karmaşık ayrıntılarını geliştirerek genel görünümünü yükseltiyor. Bu rafine ve görsel olarak çarpıcı tasarım, HONOR’un estetik ve kaliteye olan bağlılığının bir kanıtıdır. HONOR, tamamen yeni yastık şeklindeki tasarım dilinin sektöre ilham vereceğine ve heyecan verici tüketici olanaklarının önünü açacağına inanıyor.

İki Büyüleyici Renkte Mevcuttur

HONOR Magic6 Pro, farklı zevklere ve tarzlara hitap eden Siyah ve Epi Yeşil olmak üzere iki büyüleyici renk seçeneği sunuyor.

Rakipleri Aşan özellikler

Sonuç olarak, HONOR Magic6 Pro önemli alanlarda diğer büyük rakipler tarafından geliştirilen amiral gemisi cihazları geride bırakarak akıllı telefon fotoğrafçılığı için üstün bir seçim haline geliyor. Cihaz, 180MP Periskop Telefoto Kamerası ile olağanüstü yakınlaştırma yetenekleri ve etkileyici düşük ışık performansı sunuyor. 50MP Ultra geniş Kameranın eklenmesi, spor etkinliklerinin sürükleyici çekimlerini yakalamadaki çok yönlülüğünü daha da artırıyor. Ayrıca, cihazın 4320Hz’lik yüksek PWM karartma frekansı rahat bir izleme deneyimi sağlıyor. Snapdragon® 8 Gen 3 Mobil Platformu tarafından desteklenen HONOR Magic6 Pro, olağanüstü performans ve son teknoloji jeneratif yapay zeka özellikleri sunar. Genel olarak, HONOR Magic6 Pro, piyasadaki diğer amiral gemisi modellere kıyasla benzersiz bir fotoğrafçılık deneyimi sunan öncü olarak öne çıkıyor.

Detaylı bilgi ve ön kayıt için: https://www.hepsiburada.com/honor-magic-6-pro

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu