ConnectMANŞET

Red Hat EMEA ekosistemi, 3 Kasım’da Red Hat Forum’da buluşuyor

Açık kaynak çözümlerinde dünya lideri Red Hat, Red Hat Forum etkinliğini 3 Kasım 2020’de sanal ortamda gerçekleştirecek.

Açık kaynakla esnek bir gelecek kuran Red Hat, en yeni açık kaynak inovasyonlarını ve kurumsal teknolojilerin geleceğini oluşturan en iyi kullanım örneklerini paylaşması için kurumsal liderleri, iş ortakları, açık kaynak uzmanlarını ve müşterileri Red Hat Forum’da bir araya getirecek.

3 Kasım saat 11.30’da Red Hat EMEA Pazarlama Başkan Yardımcısı Martin Häring’in açılışı ve Red Hat Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEA Genel Müdürü Werner Knoblich’in konuşmasıyla başlayacak ve Red Hat küresel yöneticilerinin katılımıyla devam edecek. Red Hat Türkiye Genel Müdürü Haluk Tekin’in saat 13:00’de açılış konuşmasıyla başlayacak Türkiye oturumları, Red Hat Türkiye uzmanlarının teknik sunumları ve müşterilerin inovatif başarı hikayeleriyle ilerleyecek.

Red Hat Forum Türkiye’de Turkcell 74 Petabayt kapasiteye sahip OpenShift Swift ortamını ve OpenShift üzerinde yapay zeka ile makine öğrenmesi, Akbank da bulut yolculuğunu aktaracak. Anadolu Efes ise dijital mükemmeliyet yolculuğunu, Garanti BBVA bulut yolculuğunda büyük ölçekli OpenShift’i, Türkiye İş Bankası mobil bankacılık uygulamasında Red Hat Ceph ve uygulamalarını ele alan sunumlarını yapacak. Ek olarak Intertech de Red Hat OpenShift ile bulutlararası platformu ve ING BANK ise Ansible Tower ile oluşturduğu kurumsal otomasyonu anlatacak.

Başarı hikayelerinin yanı sıra etkinliğin katılımcılarını interaktif canlı demo da bekliyor. Red Hat UKI Domain Çözüm Mimarı ve Geliştirici Destek Lideri Graeme Colman, Red Hat teknolojilerini etkinlikte gösterecek ve katılımcıların da bu gösterimde önemli bir rol oynamalarını sağlayacak.

Red Hat Türkiye çözüm mimarları da Red Hat veri hizmetleri, OpenShift üzerinde yapay zeka ve makine öğrenmesi, SAP ortamlarını modernleştirme, Kubernetes’de çoklu küme yönetimi ve GitOps, OpenShift Virtualization ile yeni nesil sanallaştırma ve açık organizasyon yaklaşımıyla dönüşüm gibi önemli konuları ele alacak.

Etkinlik takvimi ve kayıt için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish