Aykut Yılmaz, Securitas Bilgi Teknolojileri Ülke Yönetici oldu

Aykut Yılmaz, Securitas Türkiye, Securitas Technology ve Securitas Alarm’ın tüm bilgi teknolojileri süreçlerini yönetecek.

Aykut Yılmaz, Securitas Bilgi Teknolojileri Ülke Yöneticiliği görevine getirildi. Yılmaz, Securitas Grup’un Türkiye’deki faaliyet gösteren tüm şirketlerinden sorumlu olarak Securitas Türkiye, Securitas Technology ve Securitas Alarm’ın tüm bilgi teknolojileri süreçlerini yönetecek.

Hacettepe Üniversitesi’nde eğitimine devam ederken, 1998 senesinde güvenlik sektöründe çalışmaya başlayan Aykut Yılmaz, 2006 senesinden 2021 yılları arasında Securitas Türkiye Bilgi Teknolojileri Koordinatörü olarak görev aldı.

26 senedir güvenlik sektöründe aktif rol alan Aykut Yılmaz, Securitas’ın Türkiye’deki tüm şirketlerinin bilgi teknolojileri süreçlerinin koordinasyonu ve yönetiminden sorumlu olarak, ekipleriyle birlikte Securitas şirketlerinin tüm dijitalleşme süreçlerini ve teknolojik altyapı çalışmalarını yürütüyor.

Aykut Yılmaz, yapay zeka destekli insan kaynakları uygulamaları ve geleceğin güvenliğini şekillendirecek öngörülebilir güvenlik uygulamaları hakkında çalışmalarına devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu