Çağlar Yılmaz Fuodix Genel Müdürü olarak atandı

Çağlar Yılmaz, Fuodix Genel Müdürü olarak kariyerine devam ederken, aynı zamanda Bitekder, bilgi teknolojileri derneğinin Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de devam ettirmektedir.

2001 yılında bilişim dünyasına adım atan Çağlar Yılmaz, Setre, Tümev, Madame Coco, Herry, SPX, HD Holding ve Chakra gibi önde gelen şirketlerde IT Müdürü ve IT Direktörü olarak görev alarak kariyerini güçlendirmiştir.

20 yılı aşkın süredir ERP, MRP, CRM, WMS, KVKK, BI, Dijital dönüşüm gibi geniş bir yelpazede önemli projelere liderlik eden Çağlar Yılmaz, aldığı ISO27001, COBIT, ITIL, PMP gibi sertifikalarla bilgi ve deneyimini pekiştirmiş, sektörde Yılın CIO’su, Yılın Maliyet İyileştirme Ödülü, Yılın Kurumsal Dönüşüm Ödülü gibi prestijli 10’un üzerinde ödüle layık görülmüştür.

Çağlar Yılmaz, Fuodix firmasının Genel Müdürü olarak kariyerine devam ederken, aynı zamanda Bitekder, bilgi teknolojileri derneğinin Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de devam ettirmektedir. Yılmaz, Fuodix’in başında olduğu yeni dönemde, vizyonuyla bilişim dünyasının geleceğine öncülük ederek şirketin sadece Pazar payı ve lider konumunu değil aynı zamanda sektöre yön veren bir inovasyon merkezi olmayı ve oyunun kurallarını yeniden yazmayı hedeflemektedir.

İlgili Makaleler

Fuodix, başta perakende sektöründeki firmalar olmak üzere, üretimden , havacılığa tüm sektörlere katma değerli çözümler sunmak amacıyla Mobil uygulamalar, Mağazacılık uygulamaları, WMS uygulamaları, İnsan Kaynakları uygulamaları ve yapay zeka destekli yenilikçi uygulamalar geliştirerek, geliştirdiği çözümlerle iş süreçlerini daha verimli hale getirmeyi amaçlıyor.

Fuodix’in Genel Müdürü Çağlar Yılmaz 20 yılı aşkın süredir çeşitli firmalarda edindiği deneyimleri, artık yazılım dünyasının önemli bir oyuncusu olan Fuodix’e taşımanın heyecanını yaşadığını söyledi. Ayrıca Fuodix olarak, müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla birlikte bu değerli değişim yolculuğunda olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Yılmaz, sektördeki liderliğini sürdürme ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma hedefleriyle birlikte yurtdışına açılma yolunda kararlı adımlar attıklarını belirtiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu