Can Barış Öztok, Turcom’un yeni Genel Müdürü olarak atandı

Can Barış Öztok, Turcom' un stratejik büyüme ve inovasyon yolculuğunda kritik bir rol oynayacak.

Bilişim sektöründeki konumunu daha da güçlendirme hedefiyle hareket eden Turcom’a, Can Barış Öztok yeni Genel Müdür olarak atandı. 30 yıllık zengin iş deneyimi ve başarılı liderlik geçmişiyle Öztok, Turcom’ un stratejik büyüme ve inovasyon yolculuğunda kritik bir rol oynayacak.

Can Barış Öztok kimdir?

Can Barış Öztok, iş dünyasında yönetim danışmanlığı, pazarlama, satış, iş geliştirme ve bilgi teknolojileri alanlarında geniş bir deneyime sahiptir. Koç Sistem’de uzun yıllar Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmış, şirketin dönüşümüne, yeni iş alanlarına girmesine ve pazar lideri konuma gelmesine önemli katkı sağlamıştır. Öztok, birçok dönüşüm projesinde yer alarak kurumların dijitalleşmesinde, değişim ve gelişim süreçlerinde önemli roller üstlenmiştir. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan Öztok, aynı zamanda sertifikalı bir koç ve mentordur.

Turcom’ da yeni bir dönem

Turcom, Can Barış Öztok’un liderliğinde, dijital dönüşüm, etkin bilgi teknolojileri kullanımı ve kurum kültürünün yeniden şekillendirilmesi alanlarında önemli adımlar atmayı hedefliyor. Öztok’un vizyonu, şirketi yenilikçi, etkin ve çevik bir yapıya kavuşturarak, pazarlarda lider konumunu sürdürmesini sağlamak üzerine kurulu.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu