Hitachi Data Systems Türkiye’ye yeni Genel Müdür

Hitachi Data Systems Türkiye’ye Genel Müdür olarak atanan Cem Fındıkoğlu, şirketin Türkiye’deki büyümesini yönlendirmekten sorumlu olacak.


Hitachi Data Systems’ın yeni Türkiye Genel Müdürü, daha önce NCR, Oracle ve EMC gibi dünyaca ünlü markalarda görev alan Cem Fındıkoğlu oldu. BT sektöründeki 25 yılı aşkın kariyeri boyunca çeşitli yönetim kademelerinde görev alan Fındıkoğlu, son olarak Dell EMC’de Kurumsal ve Orta Seviye Sistemler Bölümü Kıdemli Satış Direktörlüğü görevini yürütmekteydi.

Fındıkoğlu yeni görevinde Hitachi Data Systems’ın Türkiye’deki büyümesini yönlendirecek ve bu konudaki çalışmaları gerçekleştirecek. Hitachi Data Systems’ın genel merkezi ve bölge ekipleriyle de yakından çalışarak Türkiye’nin bölgesindeki büyümesini hızlandıracak.

BT sektöründe üstlendiği görevlerle başarılı projelere ve stratejik ortaklıklarla imza atan Cem Fındıkoğlu, tecrübesiyle Hitachi Data Systems’ın Türkiye’deki iş hacmini artıracak ve pazarı genişletmek üzere çalışmalar yürütecek. Fındıkoğlu ayrıca Dijital Dönüşüm’ün artık bir iş zorunluluğu haline gelmesi ve Hitachi Data Systems stratejisinin merkezinde olması nedeniyle bu stratejinin Türkiye’de de başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi doğrultusunda önemli bir rol oynayacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan Cem Fındıkoğlu’nun, Boğaziçi Üniversitesi’nde aynı alandan yüksek lisans derecesi bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu