PayTR CMO’su Feyza Dereli Fedar oldu

PayTR'ın Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CMO) Feyza Dereli Fedar oldu.

Türk mühendislerinin geliştirdiği yenilikçi ürün ve çözümler sunan ödeme kuruluşu PayTR’ın Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı (CMO) görevine Feyza Dereli Fedar atandı.
 
Sektörde 14 yıldır başarılara imza atan, 2021 yılında Türkiye’nin en büyük özel sermaye fonu Actera ile yaptığı yatırım ortaklığıyla sermaye yapısı ve kurumsal yapısını daha da güçlendiren sektörün en köklü ödeme kuruluşu PayTR’ın Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CMO) Feyza Dereli Fedar oldu.

2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Feyza Dereli Fedar, 20 yıllık pazarlama kariyeri boyunca Tofaş, Garanti Bankası ve GittiGidiyor’da CRM, dijital pazarlama, pazarlama iletişimi ve kurumsal iletişim alanlarında rol aldığı pozisyonları başarıyla yürüttü. 2011’de GittiGidiyor’da CRM Müdürü olarak başladığı e-ticaret kariyerine 2012’de Dijital Pazarlama ve CRM Müdürü olarak devam eden Feyza Dereli Fedar, Ağustos 2015’ten itibaren GittiGidiyor’da Chief Marketing Officer (CMO) olarak yer aldı. Fedar, Eylül 2023 itibarıyla PayTR’da Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu